Výstava Svadba 2012

Budúce nevesty a všetci, ktorých zaujímajú najnovšie informácie ohľadom svadby – hostiny, módy, výzdoby, fotografie či šperkov, venujte nám pozornosť. Svadobné centrum CEREMONI, s. r. o. pozýva na Výstavu SVADBA 2012. Čaká vás prehliadka najnovších trendov ohľadom tejto veľkolepej sviatočnej témy ako aj bohatá tombola.

Kde: Hotel DoubleTree by Hilton, Košice
Kedy: 4. marca 2012, od 9:00 do 18:00

Program

9.00 hod.: Otvorenie
11.00 hod.: Módna prehliadka
15.00 hod.: Módna prehliadka
16.00 hod.: TOMBOLA
18.00 hod.: Ukončenie výstavy

Vystavovatelia

Na Výstave Svadba získate svadobné novinky z týchto oblastí: Foto-video, svadobné oznámenia, zlatníctva, bižutéria, svadobné salóny, reštaurácie, kaderníctvo a vizáž, kvety, svadobné agentúry, svadobné torty, svadobné poháre a iné.

Tombola

Vstupenky na výstavu sú zlosovateľné. V tombole na návštevníkov čaká až 45 lukratívnych cien. Azda najlákavejšie sú prvé tri výhry, a to zapožičanie svadobných šiat rôznych značiek. Medzi ďalšie ceny patria svadobné ozdoby, portrétne fotografie, darčekové kozmetické kazety, svadobné líčenie, kytica, hudobný program – skrátka všetko, čo súvisí so svadbou.

Nielen pre budúce nevesty je výstava obrovskou šancou získať hodnotné dary, ale najmä možnosť zorientovať sa v najnovších svadobných trendoch.

Viac info: Ceremoni.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 6 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*