Výhercovia MIKULÁŠSKEJ ČOKOSÚŤAŽE

biela čokoláda s doplnkamiV deň svätého Mikuláša sa obdarúvajú navzájom malí i veľkí po celom svete.
Ani váš magazín Oslavuj.sk preto nezaháľa a práve dnes odmeňujeme spolu s partnerom Vaša čokoláda výhercov Mikulášskej Čokosúťaže.

Do súťaže ste nám posielali blahoželania, v ktorých sa objavilo slovo čokoláda. Všetkých 57 príspevkov si môžete prečítať a zároveň sa nimi nechať inšpirovať TU.

Čokosúťaž vzbudila mnoho emócií a rozprúdila debaty na rôzne témy. Súťažné blahoželania boli rôzne, mnoho z nich nás skutočne potešili svojou tvorivosťou, peknými rýmami, myšlienkami, slovnými spojeniami… Rozhodovanie bolo neľahké. Napríklad v redakcii Oslavuj.sk vybral každý redaktor približne 7 blahoželaní, ktoré sa mu páčili. Nakoniec vyhralo to, na ktorom sme sa zhodli všetci. Našimi princípmi pri výbere boli originalita, kreativita a splnenie podmienok podľa štatútu súťaže.

Cenu za NAJORIGINÁLNEJŠIE blahoželanie, ktorú udeľuje redakcia Oslavuj.sk, získava:

• Jozef Martel

Cenu za NAJKRAJŠIE blahoželanie, ktorú udeľuje náš partner Vaša čokoláda, získava:

• Aďo Vartovník

horká čokoláda s lentilkami Treťou cenou mala byť cena Fanúšikov Facebook stránky Oslavuj.sk. Zvíťaziť malo blahoželanie s najvyšším počtom lajkov. Pri zostavovaní štatútu súťaže sme nepredpokladali, že sa isté pravidlá na Facebooku (FB) zmenia práve počas trvania čokosúťaže. Zmeny následne ovplyvnili aj našu súťaž. Viacerí z vás protestovali proti spôsobu, akým niektorí hráči získavali lajky. Situáciu sme starostlivo preskúmali a náš záver je takýto. Každý užívateľ FB má rovnaké možnosti, ako získať lajky od priateľov a známych. Mohli by sme diskutovať o morálnosti týchto spôsobov, rozhodujúce však je, že sú dostupné VŠETKÝM užívateľom. Naším cieľom bolo pripraviť pre čitateľov príjemnú súťaž, ktorá podporí ich kreativitu a prinesie pozitívne obsahy. A preto sa v tomto duchu náš partner Vaša čokoláda rozhodol rozšíriť cenu za NAJSYMPATICKEJŠIE blahoželanie z jednej na tri! Veríme, že vás toto veľkorysé gesto v mene spravodlivosti potešilo. :)

Cenu za NAJSYMPATICKEJŠIE blahoželanie získavajú tri súťažiace s najvyššími počtami lajkov:

• Janka Lešková – 694 lajkov

• Andrea Sedláčková – 572 lajkov

• Gabriela Suč Takáčová – 451 lajkov

Každý výherca si sám vyberie a namieša čokoládu podľa svojej chuti v hodnote do 16 €. Všetkých piatich výhercov budeme kontaktovať cez FB účet.

Všetkým súťažiacim i sympatizantom ďakujeme za čas a energiu. Vďaka vám sa môžeme aj v organizovaní súťaží zlepšovať a vychytávať rôzne mušky. Už teraz sa tešíme na ďalšiu lákavú hru, ktorá bude založená na inom princípe. Prezradíme len toľko, že zbieraniu lajkov na FB sa určite vyhneme. ;)

Sladké dni praje redakcia Oslavuj.sk a Vaša čokoláda!


Cenu do súťaže venovala Vaša čokoláda.
Foto: Vaša čokoláda.

Páči sa 6 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*