Veľkonočná tvorivá súťaž

Oslavuj.sk vyhlasuje VEĽKONOČNÚ TVORIVÚ SÚŤAŽ

o najkrajšie veľkonočné vajíčka!

Spolu s partnerom OZ Tvorivá dielňa odmeníme po Veľkej noci 5 výhercov.

Ako na to?

Pošlite nám do redakcie na adresu sutaz(zavináč)oslavuj.sk fotografiu vlastnoručne zhotovených veľkonočných vajíčok. Kraslice môžu byť maľované, madeirové, lakované, farbené, voskované, háčkované, vyšívané, vyrobené z papiera, drôtu či dreva. Skrátka akékoľvek, ale pozor, musia byť vaše!

Piatich autorov najkrajších a najoriginálnejších kraslíc odmeníme týmito cenami:

Elektronickou príručkou tvorivých postupov a predlôh od OZ Tvorivá dielňa
a
Verejnou elektronickou pohľadnicou v rámci služby Blahoželáme jubilantom.

Každý výherca obdrží e-príručku aj e-pohľadnicu v celkovej hodnote 9.50 €.

Viac o cenách

1. E-príručka

Elektronická príručka tvorivých postupov a predlôh prináša originálne fotopostupy, ktoré vás naučia zaujímavé handmade techniky. Získate prehľadnú e-príručku vo formáte pdf, ktorej obsahom sú nápady, návody a fotopostupy z tvorivých dielní. Na jednom mieste nájdete zhromaždené praktické informácie, skúsenosti, inšpirácie a rady ako postupovať pri práci s rôznymi materiálmi. Tešiť sa môžete na hodvábne techniky, maľbu na sklo, decoupage, mandaly, sviečky, jesenné aranžovanie, masky, súťaže s korkom. Súčasťou príručky sú aj autorské predlohy. Staňte sa umelcom a naučte sa vytvárať kreatívne diela z rozličných materiálov! Príručku venovalo OZ Tvorivá dielňa.

e-príručka inšpirácie

2. E-pohľadnica

Služba Blahoželáme jubilantom je niečo podobné ako rozhlasová relácia Hráme jubilantom. Prostredníctvom Verejnej elektronickej pohľadnice môžete zablahoželať svojej rodine či priateľom k akémukoľvek sviatku. Pohľadnica je publikovaná na www.oslavuj.sk natrvalo. Takže vaše slová lásky a vďaky vidí celý svet. Pritom oslávenec si pohľadnicu môže prezerať nekonečne dlhý čas a zároveň ju môže zdieľať na sociálnych sieťach. Venujete tak darček a gratuláciu v jednom.

blahoželanie k 18-tke

Štatút súťaže

VEĽKONOČNÁ TVORIVÁ SÚŤAŽ trvá od 19. 3. do 11. 4. 2012. Vyhlásenie výsledkov prebehne na www.oslavuj.sk v pondelok 16. 4. Každý súťažiaci zapojením do súťaže automaticky súhlasí so štatútom súťaže. Prečítajte si ho, prosím, TU. Štatút v pdf sa otvára v novom okne. Do mejlu nezabudnite okrem fotografie veľkonočných vajíčok uviesť aj vaše kontaktné údaje.

Veselé jarné tvorenie, priatelia!

PS PS: Všetky súťažné kraslice nájdete TU.

Prečítajte si a Inšpirujte sa:

 • 13 tipov na veľkonočné vajíčka
 • Oblepované kraslice
 • Lakované vajíčka
 • Lenivé kraslice
 • Veľkonočné ozdoby
 • Páči sa 6 ľuďom.
  

  3 komentárov k článku Veľkonočná tvorivá súťaž

  1. Stanislav Domček

   Pouvažujem a rozhodnem sa. Domček

  2. Stanislav Domček

   Dobrý deň !
   Chcem do súťaže o veľkonočné vajíčko poslať fotografie. Ako budú z Vašej strany dodržiavané moje autorské práva pri zverejňovaní mojích zaslaných fofografií ? Pekný deň praje Domček

   • Lusi

    Dobrý deň,
    ďakujeme za váš záujem zapojiť sa do Veľkonočnej tvorivej súťaže. Automaticky sa pri uverejnenej fotografii uvádza meno autora. Vaša fotografia sa objaví iba v článkoch, ktoré súvisia so súťažou a vždy aj s vaším menom vedľa fotky.
    Ak si prajete, môžeme vaše fotografie podpísať vašim menom – kde bude celkom jasné, že ste autorom. (Alebo tak môžete spraviť sám.)
    Tak ako i my podpisujeme svoje fotografie menom “oslavuj.sk” :)

  Pridať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

  *