Veľkonočná tvorivá súťaž – vyhodnotenie

Milí kreatívci, takmer mesiac ste mali možnosť zasielať nám fotografie svojich veľkonočných výrobkov, konkrétne vlastných kraslíc. Všetky sme zaradili do Veľkonočnej tvorivej súťaže a dnes nastala chvíľa vyhodnotiť 5 autorov najkrajších a najoriginálnejších kraslíc. Sami sme si však na seba uplietli “korbáč”, lebo vybrať pár fotografií spomedzi 38 kúskov je hotový kumšt. Zaujali nás vaše príbehy, tvorivé techniky a najmä samotné výrobky. Nakoniec sme zvolili tajné hlasovanie redaktorov, kde s rovnakým počtom hlasov skončil nie piati ale rovno šiesti autori! Tak teda dobre, odmeníme vás šiestich. :)

Redakcii Oslavuj.sk sa najviac páčili výtvory autorov, mená ktorých uvádzame v abecednom poradí. Vo Veľkonočnej tvorivej súťaži teda vyhrávajú:

Marta Berková

biele madeirové veľkonočné vajíčka

Marta Berková

Silvia Dolníková

kraslice ozdobené nalepovanými perlovkami

Silvia Dolníková

Svetlana Džačovská

tradičné voskované kraslice

Svetlana Džačovská

Jozef Micheľ

vzorované kraslice vytvorené vyškrabovaním

Jozef Micheľ

Viera Schiedová

veľkonočné vajíčka z textilu na viacero spôsobov

Viera Schiedová

Božena Straňáková

kraslica oblepená brezovými konárikmi

Božena Straňáková

Výhercom srdečne blahoželáme a všetkým veľmi, veľmi ďakujeme, že sa zapojili do súťaže. Všetky súťažné príspevky nájdete TU. Výhercov budeme kontaktovať mejlom. Každý z víťazov získava balík v hodnote 9.50 €, ktorý obsahuje Elektronickú príručku tvorivých postupov a predlôh od OZ Tvorivá dielňaVerejnú elektronickú pohľadnicu v rámci služby Blahoželáme jubilantom.

Viac o cenách

1. E-príručka

Elektronická príručka tvorivých postupov a predlôh prináša originálne fotopostupy, ktoré vás naučia zaujímavé handmade techniky. Získate prehľadnú e-príručku vo formáte pdf, ktorej obsahom sú nápady, návody a fotopostupy z tvorivých dielní. Na jednom mieste nájdete zhromaždené praktické informácie, skúsenosti, inšpirácie a rady ako postupovať pri práci s rôznymi materiálmi. Tešiť sa môžete na hodvábne techniky, maľbu na sklo, decoupage, mandaly, sviečky, jesenné aranžovanie, masky, súťaže s korkom. Súčasťou príručky sú aj autorské predlohy. Staňte sa umelcom a naučte sa vytvárať kreatívne diela z rozličných materiálov! Príručku venovalo OZ Tvorivá dielňa.

e-príručka inšpirácie

2. E-pohľadnica

Služba Blahoželáme jubilantom je niečo podobné ako rozhlasová relácia Hráme jubilantom. Prostredníctvom Verejnej elektronickej pohľadnice môžete zablahoželať svojej rodine či priateľom k akémukoľvek sviatku. Pohľadnica je publikovaná na www.oslavuj.sk natrvalo. Takže vaše slová lásky a vďaky vidí celý svet. Pritom oslávenec si pohľadnicu môže prezerať nekonečne dlhý čas a zároveň ju môžezdieľať na sociálnych sieťach. Venujete tak darček a gratuláciu v jednom.

blahoželanie k 18-tke

Páči sa 4 ľuďom.


1 komentár k článku Veľkonočná tvorivá súťaž – vyhodnotenie

  1. lily

    nadherne kraslice, gratulujem vyhercom :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*