Valentínske darčeky

Ešte len pred chvíľou nadobro odišiel z nákupných centier Santa Claus a už sa na nás začínajú valiť srdiečka, srdcia, srdciská… zo všetkých strán. Blíži sa Valentín. Či ho uznávate alebo neuznávate, ťažko sa mu vyhnúť.
S tým, že si urobíte romantickú večeru, vychádzku, či relax pobyt sa ráta automaticky. A k tomu odporúčame ešte niečo malé hmotné valentínske, zvané DARČEK. Niečo, čo vám tie spoločné chvíle bude pripomínať.

Tu je 7 tipov:

valentínske vankúše 1. Valentínska lucerna – vyzerá ako sviečka, urobí romantiku ako sviečka a nie je to sviečka. Môže byť aj  s odkazom milovanej osobe. Spríjemní vám dlho predlho po Valentínovi intímne chvíľky alebo romantické večere. Je totiž večná, nikdy nevyhorí. A pritom čistý parafín, žiadne umelé osvetlenie. :)

2. Sviečkové srdiečka – roztomilé, okaté. Ocenia hlavne dámy.

3. Valentínsky vankúš – ten sa neodkladá do skrine. Ten je vždy na posteli a do celého sveta kričí nápis, ktorý ste milovanej osobe vybrali: Ľúbim Ťa, Si môj miláčik, Si moje zlatíčko, slniečko, srdiečko…výber je veľký.

4. Valentínsky uterák – veľký alebo malý, je darček pre praktické typy. A ideálny, ak ho skombinujete s wellness pobytom alebo kúpeľom vo dvojici. Tu sa tiež môžete vyblázniť pri výbere nápisu podobne ako pri vankúšoch.

5. Kozmetika s nápisom Pre môjho miláčika – tá sa hodí ako doplnok k uteráku a wellnesse. Máme mužský aj ženský variant “miláčika”.

valentínsky balíček 6. Super romantický sladký valentínsky balíček – dve sviečkové srdiečka, čokoláda s vyznaním lásky a romantický zápisníček. Do neho dopíšete romantické venovanie, nech miláčikovi očká žiaria… od lásky. :)

7. A na záver to najlepšie: ČOKOLÁDA. Pravá, belgická. Neuveriteľne chutná. Akú si len vyberiete:

  • So zamilovaným nápisom a strašne dobrými doplnkami podľa vášho výberu?
  • Čokoládovú fotku kde ste spolu, ktorú potom (alebo PO TOM) spoločne zjete ako dezert?
  • MEGA čokoládu veľkú ako A4?

Nech už vyberiete darček akýkoľvek, prajeme vám, aby vám dlho pripomínal spoločné chvíle strávené s tým vaším MILÁČIKOM.

A kde všetky tieto darčeky zoženiete?  Čokoládu v čokoládovom e-shope a darčeky v darčekovom e-shope. Pochopiteľne. :)

Foto: Mimidarcek.sk, Vasacokolada.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 5 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*