Valentínske bozky na košickej Uličke remesiel

Košice – Vo štvrtok 14. februára sa na Hrnčiarskej ulici uskutoční podujatie s názvom Bozk na uličke. Na sviatok všetkých zaľúbených pripravila nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry zaujímavý program nielen pre zamilované páry, ale aj pre milovníkov filmov.

Hlavný program bude prebiehať v čase od 16:00 do 18:00. Každý pár, ktorý navštívi známu Uličku remesiel, dostane za svoj bozk medovníkové srdce vyrobené špeciálne na túto príležitosť.

O 17:00 spoločne vytvoríme rekord v najväčšom počte párov, ktoré sa bozkávajú v jednej chvíli na košickej Uličke remesiel. Takto začneme tradíciu vytvárania rekordov na Hrnčiarskej ulici, v ktorej budeme pokračovať aj pri ďalších podujatiach.

Od 14:00 do 19:00 čaká všetkých návštevníkov Hrnčiarskej ulice blok študentských filmov. Tie si budete môcť pozrieť so začiatkom vždy o celej hodine v najmenšom košickom kine u pekára. Vstup na premietanie je bezplatný.

Nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry (KRUK, n.o.) vznikla koncom roka 2009. Jej hlavným cieľom je podpora a rozvoj kultúrnych a vzdelávacích hodnôt ako aj ich obnova a prezentácia v regióne Košice. V minulom roku usporiadala v rámci projektu Prechádzky uličkou remesiel, podporeného Ministerstvom kultúry SR a realizovaného v súlade s aktivitami EHMK 2013, 13 rôznych podujatí. Cieľom projektu je zvýšenie kultúrno-spoločenskej hodnoty Hrnčiarskej ulice v Košiciach a vzbudenie záujmu o existujúce remeslá.

Viac informácií:
Mgr. Jana Kopernická
projektová manažérka
jana@kruk.sk
0903 675 627

Prečítajte si aj:

Páči sa 4 ľuďom.


2 komentárov k článku Valentínske bozky na košickej Uličke remesiel

  1. lily

    jupíííííííí, 14tého o 17tej sa vidíme na ulicke :) )))))))

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*