Valentínska kvapka krvi

Valentín spája ľudí najúprimnejšie, ako to len ide. Vlastnou krvou. Náš život je od lásky závislý skoro tak, ako od tejto životodarnej tekutiny. Kampaň Valentínska kvapka krvi oslovuje darcov už 16 rokov. Podporme ju spoločne a darujme to najcennejšie!

“Celoslovenská kampaň zameraná na oslovovanie darcov krvi hlavne z radov mladých ľudí, ale aj rodinných príslušníkov. Jej cieľom je šíriť myšlienku rodinného darcovstva krvi, najmä výchovou k darcovstvu krvi. Táto náborová kampaň je druhou najväčšou kampaňou, ktorú organizuje Slovenský Červený kríž (SČK) v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR (NTS SR) a hematologicko- transfuziologickými oddeleniami nemocníc (HTO). Má celoslovenskú pôsobnosť s dosahom na školy, firmy a organizácie.

Valentínska kvapka krvi spája už 16 rokov všetkých ľudí, ktorí nemyslia len na seba a chcú nezištne pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Presne na Valentína, 14. februára, začne Valentínska kvapka krvi 2011, ktorá potrvá 4 týždne, do 11. marca.  Tvárou tohtoročnej kampane je herec Marek Majeský. Motivovaný heslom Darujte sa spolu aj on podporí veľkú červenokrížsku rodinu, do ktorej svojím niekoľkonásobným darcovstvom už dávno patrí.”

Na stiahnutie: Rozpis odberov krvi alebo TU.

Zdroj: http://www.redcross.sk/kampan/valentinska-kvapka-krvi/

Páči sa 2 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*