Twister, Zbližujúci tanec, Karaoke

twister Twister

Táto hra sa radí medzi pohybové, hoci je pre ňu vyčlenený priestor menej ako 2 m². Na plátne sú štvorfarebné kruhy, na ktoré hráči podľa pokynov ukladajú ruky a nohy. Vznikajú tak rôzne gymnastické polohy, ktoré prinášajú zábavu nielen hráčom, ale i pozorovateľom.

Twister si kúpite v obchodoch, ale dá sa aj vyrobiť. Onedlho v rubrike Kreatívne dielne.

Na fotografii sú Šaškovia z tematickej Cirkus párty.


Zbližujúci tanec

Táborová klasika. Zblíži aj najväčších nepriateľov. Budete potrebovať niečo guľaté, alebo malé, alebo šmykľavé, skrátka niečo, čo sa medzi dvomi ľudskými čelami alebo bruškami ťažšie udrží. Skúste ovocie, balónik či mincu. Súťažiaci pár si vec zakliesni medzi svoje čelá alebo bruchá a tanečná sezóna sa môže začať . Šikovný dídžej pritom bude meniť hudobné žánre z pomalších do rýchlych a naopak.

Pre skutočných odvážlivcov mám jednu výzvu. Vymeňte pohodlné jablko za zrelú paradajku a pružný balónik nahraďte krehkým surovým vajcom. Teraz to bude tá pravá „podívaná“!

Karaoke

karaoke Tak ako mnohí túto zábavku milujú a keď dostanú do rúk mikrofón, nevedia sa ho vzdať, sú aj mnohí, ktorí sa jej stránia. Zväčša preto, že si o sebe myslia, že nevedia spievať a pociťujú ostych. Popravde, aj väčšina nadšencov karaoke spievať nevie, a práve to prispieva k zábave. Priznávam, že na túto zábavku treba správne naladenie a atmosféru. Avšak, kto nevyskúša, nepochopí. Vyberte si pieseň vo svojom rozsahu a nezabúdajte, je to iba hra :) .

Foto: Oslavuj.sk, www.sxc.hu

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*