Tematická párty – na Silvestra ako stvorená!

Silvestrovský večierok sa dá pripraviť na mnoho spôsobov.
Na sladko s milovanou osobou, pikantne v kruhu divokých kamošov, tradične s rodinou či na kyslo v pracovnom prostredí… ;)

V každom prípade si rozlúčku so starým rokom a oslavu toho nového viete prichystať vo veľkom štýle – tematickom! Tematická párty je totiž vhodná pre všetky vekové skupiny, akékoľvek prostredie a vlastne aj príležitosť. Ale priamo na Silvestra je ako stvorená. Pretože samotný Silvester je jedna celosvetová žúrka!

Tematická párty predpokladá akú-takú predprípravu, ale neľakajte sa, miera tematickosti záleží len na vás. Niekomu stačí prísť v kostýmoch. Iní si zvolia iba špeciálne vybratú hudbu a inde to zase rozvoniava chutným jedlom, ktoré spája napríklad myšlienka niektorej národnej kuchyne. Nemusíte byť rovno tematickí fanaticki ako my, aby ste sa kvalitne a pritom netradične zabavili.

Špeciálnym oslavám sa venujeme rovno v dvoch našich rubrikách: Tematické párty sú plné rôznych netradičných best online casino až bláznivých nápadov. Inšpirujte sa našou Club Tropicana párty či Antickým vinobraním a aj v čase sánkovačiek a lyžovačiek sa razom ocitnete v ľahkom sexi oblečení na plážach. Divoký západ zaujme možno skôr pánov a rodinka Addamsovcov bude to pravé pre ľudí so zmyslom pre čierny humor. Pre totálnych recesistov tu máme SCI-FI intergalactic party alebo Slovenskú retroparádu a pre uvoľnených nezávislých voľnomyšlienkárov tipy na Hippiesácku žúrku. Veľmi obľúbený a často organizovaný v rôznych kruhoch býva Námornícky večierok. Nuž a niečo tu bude aj pre pokojnejšie povahy, ktoré si zábavu a slávnostnú atmosféru vychutnávajú pomaly a každým svojím pórom – Čajová slávnosť so všetkým, čo k nej patrí.

Ak chcete mať silvestrovskú párty skutočne vymakanú, inšpirujte sa našimi tipmi a nápadmi a vaši hostia budú minimálne očarení. Medzi ďalšie nami overené tematické jašenie patria žúrky v štýle: oldies, cigánsky bašavel, cirkus, dekadent, rock and roll, pyžamová, mafiánska, židovská, animal planet… Vymýšľať sa dá donekonečna. Akú netypickú oslavu ste už zorganizovali alebo zažili vy?

Druhá naša takisto tematická podrubrika má názov Národnostné párty. Naposledy sme si užili kvalitnú ruskú oslavu, odporúčame však aj tie z celkom iných kútov sveta – pikantné Čardášové buli, labužnícke Francúzske soirée alebo temperamentné oslavy plné chutného jedla na spôsob Balkánu či Talianska. Dobrá správa! Chystáme pre vás aj niečo z ďalekého juhoamerického kontinentu – pravý mexický čurbes.

Máte z čoho vyberať, tak hor sa smelo do toho! Držíme palce. Pri prípravách myslite na to, že ide hlavne o zábavu, takže stresy idú bokom. A nezabudnite sa nám potom pochváliť, už teraz sa na vaše fotohistorky z osláv tešíme! :)

Foto: Lusi, www.sxc.hu

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*