Sviatkový kalendár

S novým rokom chce veľa ľudí začať odznova. Zbavujú sa zlozvykov a s predsavzatiami sa vrhajú do „nového“ života. Do týchto znovuzrodených dní vám prajeme veľa pozitívnej energie a radosti, z ktorej môžete čerpať vo všedný i slávnostný deň.

Veselé témy na stránkach prvého slovenského párty sprievodcu podporia vašu dobrú náladu i tento rok. Aj magazín Oslavuj.sk si pre vás hneď od januára pripravil pár noviniek. No našou hlavnou prioritou je udržať si vašu čitateľskú priazeň a priniesť články očakávané aj originálne. Preto je jedným z hlavných bodov nášho programu „sviatkový kalendár“, ktorý udáva rytmus a smer celému magazínu. :)

Zjavenie Pána, Traja králi

Hoci má väčšina Slovákov pocit, že Vianoce skončili, neplatí to pre všetkých. Čaká nás ešte sviatok Zjavenie Pána, známy aj pod menom Traja králi. Ešte aj vonku poriadne prituhuje, čo je nezlomný znak toho, že sa blížia „rusnácke Vianoce“. Minulý rok sme písali, čo 6. január znamená pre pravoslávne veriacich. Tento rok sa dozviete aj niečo o kresťanskej liturgii.

Fašiangy

Hneď od soboty 7. 1. sa začína nové veselostné obdobie nazývané Fašiangy. Je to čas plesov, bálov a ľudových zábav. Tento rok potrvá kratšie, končí sa totiž deň pred Popolcovou stredou, ktorá padla na 22. február.

Valentín

Tradičnou zimnou témou je horúci zamilovaný Valentín. Čitateľov vždy najviac zaujímajú tipy na darčeky, z ktorých môžu vyberať a 14. 2. obdarovať svoju lásku. (Lásku v akomkoľvek zmysle. ;) ) Jeden tip ako obdarovať vám radi pripomenieme už teraz. Stavte na originálne verejné vyznanie v rubrike Blahoželáme.

Blahoželáme

Služba pre čitateľov Blahoželáme je funkčná po celý rok. Vďaka nej môžete pre svojho oslávenca spojiť gratuláciu s darčekom a spolu v peknom balení ich venovať prostredníctvom Oslavuj.sk. Pripravíme pre vás personalizovaný článok, v ktorom môžete poďakovať, vyznať lásku, city, náklonnosť či poprajte svojim blízkym krásne veci netradične a verejne.

Novinky

S novým rokom sme si pre vás prichystali aj pár noviniek. Zatiaľ naznačíme len to, že chystáme špeciálnu rubriku na tému móda a pokukujeme aj po skutočne lákavých a exkluzívnych cenách do čerstvej súťaže.

Váš názor

Čo sa v roku 2012 nezmenilo, je fakt, že sa vždy potešíme vašej čitateľskej spätnej väzbe. Všetky svoje postrehy, námietky, nápady a tipy na čokoľvek, čo súvisí s témami Oslavuj.sk nám, prosím, posielajte na adresu: tipycitatelov(zavináč)oslavuj.sk. Vopred ďakujeme!

Veselé dni, optimizmus v mysli a pohodou v duši praje redakcia Oslavuj.sk! :)

Foto: www.sxc.hu

Prečítajte si aj:

Páči sa 4 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*