Staňte sa ZumbaFan!

Dámy, ak ste si ešte nenašli spôsob ako dobiť baterky a „resetnúť“ mozog od dennodenných starostí a stereotypu, náš dnešný tip na darček bude pre vás to pravé orechové. „Zumba uvoľňuje nervové napätie, zmierňuje stres a zlepšuje náladu.“

Zumba párty s Tatianou V kolektíve dievčat od 10 do 75 rokov zažijete úžasnú radosť z pohybu a tanca, ku ktorému nepotrebujete partnera. Bez pocitu bezmocnosti, ak vám kroky zo začiatku hneď nepôjdu. Zumba je totiž o prirodzenej tanečnosti v každej z nás a prepojenie pohybu a radosti je v tomto prípade prvoradé. Záplavu endorfínov v krvi spôsobí striedanie rýchlych pasáží s pomalými vďaka latino hudbe, pri ktorej vyniknú pôvabné ženské pohyby. „Dostanete sa do formy a pritom sa výborne zabavíte.“ Zážitok bude dokonalý, ak na tréning prídete s priateľkami a pri príjemnej hudbe sa perfektne odviažete. „zumba vám prirodzene posilní svaly trupu, čím získate nielen pevné ploché brucho, ale aj správne držanie tela.“ Môžete sa tešiť na pohyby inšpirované tancami Cumbia, Salsa, Samba, Merengue, Cha-cha či Hip-hop.

Zrodenie zumby

Cvičiteľ aerobiku Beto Perez si jedného dňa zabudol priniesť na tréning hudbu, tak použil CD s latino hudbou, ktorú počúval v aute. Získal tým u svojich cvičencov búrlivé ovácie a ani len netušil, čo tým spôsobil. Svet zachvátil nový fenomén – zumba! A to je to, o čom píšem, kočeny! :)

Tip na darček

Zumba párty s Tatianou Darovať zumbapoukážku vo forme permanentky môžete svojej dcére, mamke, priateľke, sestre, kolegyni, ale aj babke. Nájdite si vo svojom okolí toho správneho trénera. Za redakciu Oslavuj.sk rovno tri redaktorky z vlastnej skúsenosti odporúčajú Tatianu Vargovčákovú z Košíc. Získala si nás svojím pozitívnym prístupom už na prvej hodine. A že sme neboli jediné, dokazuje jej stále sa rozširujúci rozvrh tréningov po celých Košiciach. Tatiana navyše usporadúva aj niekoľkohodinové Zumbapárty! Tú poslednú ozvláštnil Fredy Ayisi so svojou interpretáciou jogy a taerobicu.
Všetky podstatné informácie nájdete na tejto stránke: www.zumbafan.sk

PS PS: Zumbu tancujú aj muži! Nezabúdajme na nich. :)

Foto: Zumbafan

Zdroj: Zumba, Beto Perez a Maggie Greenwood-Robinsonová, PhD.

Páči sa 6 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*