SPOLUPRÁCA

Podpora

Webmagazín Oslavuj.sk vznikol s cieľom jednoducho robiť ľuďom radosť a prinášať zaujímavosti zo sveta kreatívnej zábavy. Ak sa vám naša práca páči, oslovujú vás články, fotografie a videá plné tipov, nápadov a nových myšlienok, môžete nás podporiť. Vďaka elektronickému PayPal účtu nám viete zaslať finančnú dotáciu z ktoréhokoľvek miesta na svete. Peniaze využijeme v prvom rade na chod časopisu (webhosting, reklama, nákup materiálu do kreatívnych dielní). Ak sa niečo zvýši, s radosťou sa rozdelíme medzi sebou. ;) Ďakujeme!

Kliknite, prosím, na ikonku a pokračujte podľa inštrukcií.

Sponzorstvo

Možno sme vám sympatickí natoľko, že by ste si nás chceli zobrať pod svoje ochranné krídla a dotovať nás verejne. My by sme vám na oplátku realizovali reklamu, kde by sa len dalo. Aspoň tak si predstavujeme fungovanie sponzoringu. Neváhajte nás kontaktovať na adrese info(zavináč)oslavuj.sk, nech už máte s nami hocijaké (výsostne bohumilé) plány!

Spolupráca

Projekt Oslavuj.sk je otvorený komunikácii – ak sa chcete stať jeho súčasťou, ozvite sa!
Hľadáme zaujímave e-shopy s párty tovarom, darčekmi či niečím originálnym, ktoré by svoj tovar prezentovali našim čitateľom, napríklad formou affiliate a dropshipping.

Stále pátrame po redaktoroch, fotografoch, skrátka kreatívcoch nadchnutých pre vec.
Oslavuj.sk pátra.

Možno aj vy pracujete na niečom jedinečnom.
Radi si vymeníme bannery, linky, promo články. Možností spolupráce je mnoho, dajte nám o sebe vedieť!

Interaktivita

Milí čitatelia, prezentujte u nás svoje jedinečné nápady. Ak ste zažili alebo pripravili perfektnú žúrku, detskú oslavičku, rodinnú slávnosť či čokoľvek iné, podeľte sa o to aj s ostatnými. Zaujímajú nás aj vaše recepty, kreatívne techniky a zážitky z osláv. Na vaše texty a fotografie sa tešíme na adrese tipycitatelov(zavináč)oslavuj.sk. Všetko netradičn�� a zaujímavé uverejníme v OSLAVUJ žurnále. Nech vie o vás celý svet!

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na spoluprácu!