Rýchly nápad – Dámska jazda „balkónovica“

Dámsku jazdu si vie isto predstaviť každý. Ale čo sa skrýva pod slovom „balkónovica“? Úžasné stretnutia s priateľkami na malom či väčšom, ale rozhodne útulnom balkóniku.

Sex on the beach Základ tohto prostredia tvorí dostatok zelene a kvietkov, nech sa návšteva cíti ako v prírode. Ďalej miesta na sedenie podľa počtu kočien, tučné mäkké vankúše pre väčšie pohodlie, šikovný stolček na fajnoty a kopec sviečok či lampášikov. Ak na balkóne bežne stôl nemávate, vytiahnite hoc aj kempingový, ktorý zamaskujete dlhším obrusom. Naša balkónovica sa niesla v duchu dovolenkových spomienok. Takže obrus nahradila modrá námornícka batikovaná nbso online casino reviews plachta a dekoráciou boli mušle a kamienky. Sviečky môžu preblikávať nielen na stole, ale aj na parapetách a v podstate všade, kde sa dajú bezpečne umiestniť. Kúpený či vlastnoručne vyrobený lampášik môžete zavesiť na šnúru na bielizeň. Letné dozvuky podporí príjemná prímorská hudba, vzájomné prezeranie fotografií z dovoleniek a chutné podvečerné menu. Chrumkavý šalát s kuracím mäskom, jednohubky, miešané nápoje, ľadová káva alebo čokoľvek, čo ženské jazýčky obľubujú. :)

http://www.oslavuj.sk/recepty-nielen-pre-damy/2203

Dámy na nočnej balkónovici :)

Balkón je čarovné miesto, pretože ste zároveň doma aj vonku. Viete si ho vyzdobiť na rôzne štýly. Okrem námorníckeho aj orientálne alebo na jeseň do farieb lístia. Už onedlho príde čas tekvičiek, gaštanov a pestrofarebných stromov. Prichystajte svojim kamarátkam teplé deky, hrejivý pléd a horúci punč. Dámska jazda na balkóne sa tak môže realizovaž ešte niekoľko týždňov.

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 9 ľuďom.


4 komentárov k článku Rýchly nápad – Dámska jazda „balkónovica“

  1. Renáta Pribelszka

    balkonovica je výborný nápad,skúsim niečo podobné zrealizovať
    mi máme namiesto stolíka skrinku na manželove náradie,stačí ho prikryť,niečím originálnym a je to
    diky za námet na večer

  2. lily

    výborný nápad náš malý balkonik(aj susedia :) ) zažil čo nikdy,skutočne aj na pár štvorcových metroch sa dá vytvoriť čarovné miesto vrele odporúčam…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*