Rýchly nápad – darčekový kupón

darčekové kupóny Dnes je ten osudný deň. Valentín. Alebo narodeniny. Meniny. Výročie. Skrátka, dnes je ten deň, keď náš blízky oslavuje niektorý zo sviatkov. Lenže my nemáme žiaden darček a čo je horšie, ani čas či peniaze ho ísť kúpiť. Ponúkame vám riešenie tejto nepríjemnej situácie, ktoré je vtipné, originálne a megarýchle! Za 5 minút si vyrobíme vlastný handmade „darčekový kupón“.

Potrebujeme:

Farebný papier (alebo hocijaký, ktorý je po ruke), fixy (gélové perá, farbičky) a nožnice. Ako bonus dierkovač a stužku či špagátik.

Postup:

Z papiera A4 si vystrihneme pásik široký cca 4 cm. Preložíme ho na polovicu. Na vrch kupóna napíšeme jeho názov (valentínsky, narodeninový, meninový, darčekový, Majkin, Jarkov… kupón). Dovnútra vpíšeme dar, ktorý svojmu blízkemu „kúpime“. Nemusí to byť iba vec, môže ísť o pozvánku na večeru, do kina, divadla, dokonca na prechádzku so zmrzlinou. Darčekový kupón v sebe môže skrývať aj prísľub kvalitnej masáže so spoločným kúpeľom, ktorý svojmu partnerovi či partnerke dožičíme sami. A darčekový kupón je na svete!

narodeninový kupón

Ako bonus môžeme použiť dierkovač a otvárací kupón tak zviazať stužkou alebo špagátikom. Nech nami sľúbený darček ostane pred zvedavými očami prípadných iných vinšovníkov tajomstvom.

Tipy:

1. Kupón môžeme doplniť o súkromné venovanie.

2. Ak máme viac času, dá sa s ním aj krajšie vyhrať. Kupónik môže byť hotovým handmade dielom.

3. Kupón sa dá priam profesionálne vytvoriť aj v grafických softvéroch na PC.

PS PS: Darčekový kupón rieši momentálnu situáciu, keď nemôžeme z rôznych dôvodov blízkeho obdarovať. Je však naším záväzkom, že ho obdarujeme v najbližšej dobe. Nie je to hra, oslávenec darček bude brať vážne. Takže nesľubujme niečo, čo neplánujeme splniť. Nech sa čaro situácie nevytratí. ;)

Foto: Lusi

Páči sa 7 ľuďom.


1 komentár k článku Rýchly nápad – darčekový kupón

  1. lily

    dakujem za senzi napad hodi sa napriklad v ” predvyplatovej tvrrdzi ” :) )

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*