Rýchle halloweeske tipy

Všade prítomné tekvičky, tekvice, tekvičiská. Krásne žltučké, biele, viacfarebné a oranžové ako zapadajúce slnko. Spríjemňujú nám toto poväčšine sychravé obdobie jesene. Skôr ako sa ocitneme vo vianočnej nálade, užime si čaro Dušičiek a Halloweena. Ak ste ich doteraz ignorovali,možno vás osloví päť rýchlych a jednoduchých halloweenskych variácií na poslednú chvíľu, ktoré sme objavili v dielni Better Homes and Gardens.

1. Najväčšie tekvice rôzne povyrezávané a pomaľované, naaranžované okolo vchodu, navodia tú správnu atmosféru už pred vstupom do domu.

2. Aj tie najobyčajnejšie dvere s takýmto venčekom dostanú šmrnc. Navyše po Halloweene stačí vymeniť stuhu za farebnejšiu (károvanú) a jesenná dekorácia je na svete.

3. Pár starších prázdnych rámikov so sklom, biely papier, nožnice a štýlová dekorácia zdobí policu či kút. A ešte viac poteší, keď si ju vyrobíte spolu s deťmi. Tie isto rady vystrihnú bubáka. :)

4. Tieto milo-strašidelné zapichovadielka vylepšia aj to najobyčajnejšie halloweenske pohostenie.

5. Super tip ako z obyčajného nápoja spraviť “neobyčajný”. Či už ako hostiteľ, alebo ako hosť, môžete fľašu s etiketou podarovať ako pártydarček. Mimochodom, takto môžeme vylepšiť akýkoľvek obľúbený napoj aj pri iných príležitostiach. (Vianočný obrázok, veľkonočný motív, foto z dovolenky…) :)

Foto: www.bhg.com

Prečítajte si aj:

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*