Kathushkine kulinárium – prázdninová inšpirácia 1.

Hoci sú prázdniny už niekoľko dní v plnom prúde, toto kulinárium je vďaka minulotýždňovému sviatku prvým v dovolenkovej sezóne. A preto jemne odľahčíme.
Naďalej sa aj počas prázdnin budeme s Kathushkou a jej tipmi stretávať pravidelne každý štvrtok, ale tentokrát v rozmanitejšej forme. Čakajú na vás fotoinšpirácie, rady do kuchyne, tipy a možno sem tam pribudne aj nejaký ten receptík. Užívajte si leto, slnko, relax a čerpajte nové radosti a inšpirácie aj pre váš domov.

Romantické raňajky

Srdiečkové raňajky si pripravíme jednoducho. Obľúbenú pomazánku natlačíme do vykrajovačky (deti by viac mohla zaujať v tvare zvieratka) a potom opatrne prenesieme na chlieb alebo tanier, kde ju citlivo vytlačíme. Dozdobíme zeleninkou, klíčkami alebo riasami.

Kathushkine kulinárium nájdete už aj na Facebooku.

Na obrázku:

Raňajky pre dvoch: podáva sa domáci celozrnný chlieb, v srdiečkovej mise už čaká šalát, v pohári na stopke čerstvá cviklová šťava a v hrnčeku domáci zázvorový čaj. Srdiečko je vyrobené zo 100% ovčej bryndze zmiešanej s nasekanou pažítkou a bylinkami. Posypané vločkami riasy Nori.

PS PS: Stiahnite si zdarma elektronickú kuchárku Kathushkine kulináriumTU.

Foto: Kathushka

Prečítajte si aj:

Páči sa 3 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*