Relax a zážitok

wellness Dlhšie som rozmýšľala, aký dar venovať mojim sedemdesiatročným rodičom k ich výročiu. Čo také by potešilo ľudí, ktorí už toho veľa nepotrebujú? Hľadala som niečo netradičné, veď vo svojom živote už rodičia tých pulóvrov, kníh a krištáľu dostali dosť. V správnu chvíľu prišiel tip od našej čitateľky Martiny z Bratislavy. Podarovať zážitok. A darček bol na svete. Rodičia dostali poukážky na pedikúru a lístky do 3D kina. Aspoň na čas omladli o desaťročie. A prečo som dala prednosť pedikúre pred masážou? Starší ľudia už majú problém s ohybnosťou a takýto darček bol zároveň praktickým a pre nich aj luxusným riešením. V salóne sa príjemne zrelaxovali a v kine zabavili.

divadlo

Milí čitatelia, lístky do kina, divadla či na výstavu a rovnako poukážky na masáže, wellness a manikúru s pedikúrou isto potešia kohokoľvek. Nezabudnite ich zabaliť do krásneho blahoželania.

Lusin tip: Z divadiel odporúčam tri, ktoré aj putujú: pre deti Divadlo PIKI (poznáte aj ako Elá Hop!), pre dospelých recesistické Dezorzovo Lútkové Divadlo a pre klasikov Monodrámy od Milky Zimkovej.

Foto: www.sxc.hu

Páči sa 6 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*