Recenzia na Pivné kúpele

Nedávno sme s fotografom Jankom navštívili Bratislavu. Výlet z východu na západ a späť sme si naplánovali z rodinných dôvodov. Ale keďže sme po dlhej dobe opäť navštívili naše veľkomesto, rozhodli sme sa zavítať aj do pivných kúpeľov. O tomto špeciálnom wellness mieste sme písali na začiatku roka a sami ste si o procedúry mohli zasúťažiť. Aj nás zaujímalo, ako chutí pivo na vlastnej koži. A to doslova. :)

Wellness v pive

Zážitok v Pivných kúpeľoch BBB Prešpork sa dá rozdeliť do troch etáp. Veľmi príjemným zistením bolo, že sme sa v areáli nachádzali ako hostia jediní. Je to tak zabezpečené vždy, aby mali návštevníci maximálne súkromie.

Všetko to začalo vo fínskej saune. K dispozícii sme mali osviežujúce sprchy a pohodlné ležadlá. Po polhodinke poctivého potenia nás príjemný personál pozval do samotného kúpeľa. Prítmie, relaxačná hudba, drevená kaďa s bublajúcim kúpeľom. Voňal po bylinkách, no obsahoval aj potravinárske pivné prísady. Na osvieženie sme si mohli načapovať toľko Budweiseru, koľko sa nám zažiadalo. Procedúra sa zakončila vo veľkej drevenej posteli. Tam nás uložili do ovsenej slamy, kde si telo oddýchlo a vďaka špeciálnemu prostrediu pokožka prijala všetky ponúknuté minerály a vzácne látky.

Výlet na hrad

Z Pivných kúpeľoch BBB Prešpork sme odchádzali s úsmevom na perách. Dobila nás zvláštna euforická nálada a len tým vypitým pivkom to iste nebolo. ;) Pre turistov je príťažlivý aj fakt, že wellness sa nachádza pod Bratislavským hradom. A tak sme si uvoľnení a vytešení mohli urobiť ešte aj malú prehliadku po nádvorí. Takúto kombináciu rozhodne odporúčame.

PS PS: Fakt, že sme zabudli urobiť čo i len jedinú fotografiu, je dôkazom, že sme sa absolútne uvoľnili a zabudli na prácu. :)

Foto: www.sxc.hu

Prečítajte si aj:

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*