Po stopách výstavy SVADBA 2012

Viac ako 80 vystavovateľov v rámci svadobnej tematiky začalo 4. marca 2012 v rannom čase s prezentáciou svojich najnovších trendov na veľkolepej výstave s názvom SVADBA 2012. Tak ako aj minulý rok sa výstava konala v luxusných priestoroch hotela DoubleTree by Hilton v Košiciach. Neobyčajnú akciu každoročne usporadúva známe svadobné centrum CEREMONI, s. r. o, ktoré sídli v na Hlavnej ulici
č. 72 v Košiciach. Tento rok sa konal už XI. ročník tejto grandióznej výstavy.

spoločenské šaty z dielne CEREMONI

Vystavovatelia

Okrem exkluzívnych svadobných a spoločenských šiat z dielne špičkových francúzskych, španielskych a talianskych návrhárov značiek, ako napr. LA SPOSA, CYMBELINE, PEPE BOTELLA, ST. PATRICK, FAYAZI či PRONOVIAS BARCELONA sa návštevníci výstavy mohli pokochať aj tým najlepším zo svadobnej brandže.

svadobná torta

Vydajachtiví, ich príbuzní, módni znalci i bežní návštevníci si na tejto akcii prišli určite na svoje. Priestory prízemia a prvého poschodia boli venované rôznym vystavovateľom. Tí v stánku za stánkom zvedavým návštevníkom ponúkali svoje produkty a služby z oblasti odievania, šperkov, vizáže, kvetinového dizajnu, tvorby svadobných fotografií či videozáznamov, cateringu, svadobných oznámení, doplnkov a dopravy. Táto časť košického hotela Hilton sa tak na pár hodín zmenila na prestížnu výstavu, ktorá okrem ponuky svadobných záležitostí bola sprevádzaná aj dvoma štýlovými módnymi prehliadkami a tiež zaujímavými sprievodnými podujatiami.

Módne prehliadky

Prvá módna prehliadka, ktorá sa konala o jedenástej hodine, patrila azda medzi najočakávanejšiu časť výstavy. Po jej prekvapujúcom dramatickom otvorení, keď na kreatívne naaranžovanom móle predviedla jemný herecký výkon jedna z modeliek v nádherných svadobných šatách, sa postupne predviedli ďalšie naozaj krásne modelky v ešte krajších svadobných a spoločenských modeloch. Obe prehliadky za sprievodu rytmickej hudby zanechali v divákoch obrovský dojem.

SVADBA 2012

Lákavé ceny

Keďže vstupenky na výstavu boli zlosovateľné, v programe výstavy SVADBA 2012 nechýbala ani štedrá tombola obnášajúca množstvo hodnotných a zaujímavých cien. Hádam najviac ospevované boli prvé tri ceny, a to zapožičanie svadobných a spoločenských šiat značky LA SPOSA, ďalej zapožičanie svadobných šiat od svadobného centra BONNET či zapožičanie svadobných doplnkov a šiat Eternity Bride od Zuzany Belanskej. V tombole bolo dokopy vyše 40 praktických a originálnych cien.

SVADBA 2012

Výstava SVADBA 2012 sa podľa niektorých vyjadrení svojich návštevníkov z roka na rok zlepšuje. Tento rok nepochybne splnila svoj účel, a tak predčila očakávania aj tých najnáročnejších. O rok sa máme teda na čo tešiť, organizátori výstavy si pre nás istotne pripravia opäť niečo veľkolepé.

Foto: Martina Inspire

Prečítajte si aj:

Páči sa 11 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*