Pivný kúpeľ

Kúpanie v teplom pive. Sen každého muža? Nie. Realita dostupná pre všetkých pôžitkárov.
Pivný kúpeľ patrí medzi liečivé procedúry, ktoré osviežia telo i ducha. Okrem zážitku a oddychu dodáva kvasinkový pivný kúpeľ ľudskému organizmu bohatú dávku vzácnych minerálov, vitamínov a živín. Skrátka, pivom k lepšiemu zdraviu. :)

Krásna žena, spokojný muž

pivný kúpeľ Dámy isto poteší fakt, že kúpanie sa v kvasinkovom pive odbúrava celulitídu, regeneruje pleť, ozdraví vlasy a zbaví tela škodlivých látok. Páni zase ocenia extra službu počas procedúry, ktorou je neobmedzené čapovanie piva Budweiser. Teraz už niet pochýb, že toto je ten pravý wellness, ktorému sa poteší aj váš chlap! Žeby ste práve našli ten správny tip na valentínsky darček? V jednej kadi sa totiž môžete okúpať spoločne. ;)

Ako si to užiť

Pivný kúpeľ sa skladá z troch wellnessových zložiek, ktoré ľudský organizmus očisťujú a regenerujú od prvej chvíle. Začnite si to užívať hneď od začiatku.

1. Sauna

Relaxačná procedúra štartuje vo fínskej saune. Nielenže sa príjemne uvoľníte a oddýchnete si, zároveň sa vaše telo pripraví na prijímanie cenných látok z kúpeľa. V saune sa totiž pekne otvoria póry na koži, cez ktoré budú o chvíľu prúdiť do celého tela výdatné živiny z kúpeľa.

fínska sauna

2. Kúpeľ

Druhým krokom je samotné kúpanie v pive. Hrejivý a voňavý kúpeľ sa skladá zo sušených byliniek a potravinárskych pivných prísad. Vitamíny skupiny B, sacharidy a proteíny obsiahnuté v kúpeli podporujú regeneračné schopnosti pokožky, majú ozdravujúci účinok na pleť, posilňujú vlasové korienky, prospievajú kĺbom, svalom, šľachám a zároveň zlepšujú vašu imunitu. Prirátajte si k tomu vírivku, ktorá rozmazná celú vašu bytosť a zrelaxuje vás do poslednej bunky.

pivný kúpeľ

3. Slamené lôžko

Kúpeľom sa ešte nič nekončí. Po tom, ako vystúpite z kade, vás personál zabalí do plachty,  uloží na slamené ovsené lôžko a prikryje dekou. Špeciálne lôžko výborne drží teplo, a teda termoúčinok a pôsobenie kúpeľa sa tým ešte viac umocnia. Oddych a regenerácia stále pokračuje. Výsledkom trojstupňovej procedúry je harmonizácia organizmu, rekondícia a relax.

slamené lôžko

Liečivé pivo

Zaujímavosťou je, že pivný kúpeľ neobsahuje žiadny alkohol. Preto nevysušuje a nedráždi ani citlivú a suchú pleť. Práve naopak, chmeľ, jačmenný slad a pivovarské kvasnice pokožku upokoja, vypnú a vyživia. Navyše majú tieto látky silný antibakteriálny účinok, zmierňujú akné, celulitídu a sú dokonca vhodným doplnkom pri liečbe lupienky a psoriázy.

Súťaž

Chcete i vy zažiť nezabudnuteľné kúpele?
Navštívte prvé Pivné kúpele v rámci najstaršej celoeurópskej siete Bier Bottich Bad, kde si  môžete vychutnať originálne a kvalitné wellness služby s prvkami prírodných ingrediencií. V centre historickej Bratislavy na vás čaká  kombinácia, v ktorej utopíte všetky svoje starosti. Teplá pivná kaďa a príjemne vychladený krígeľ.
A čo čaká už čoskoro na čitateľov Oslavuj.sk? Nová súťaž! O čo sa bude hrať, už asi tušíte… :)

Foto: Pivnekupelebbbprespork.sk

Páči sa 9 ľuďom.


3 komentárov k článku Pivný kúpeľ

  1. lily

    pivny kupel ? jupiiiiiii, aj ja chceeem, tesim sa na sutaz :)

  2. julka

    fiha, pivo lieci? to som netusila :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*