Pečieme s láskou

To najlepšie z titulov Pečieme s láskou od Dr.Oetker v luxusnom zlatom dizajne.

Obľúbený titul Pečieme s láskou od Dr.Oetker oslavuje neuveriteľných 10 rokov. Tohtoročné vydanie je preto mimoriadne. Obsahuje to najlepšie z doteraz vydaných receptov od Dr.Oetker. Desiata edícia knihy receptov Pečieme s láskou prináša výber 52 najlepších návodov na prípravu sladkých dobrôt a 10 nových tipov ako bonus. V jedinečnej publikácii nájdete neodolateľné pochúťky ako Božské citrusové rezy, Čokoládový pôžitok, Brownies s orechovým karamelom, Torta Cappuccino, Jablkové muffiny so škoricou a mnoho ďalších, pri ktorých sa vám budú zbiehať slinky už pri ich čítaní!

Ako darček

Najnovší, už desiaty diel receptovej knihy Dr.Oetker Pečieme s láskou, je najrozsiahlejším a najexkluzívnejším doposiaľ. Prináša zbierku toho najlepšieho, najvoňavejšieho a najchutnejšieho z predošlých publikácií. Oslava okrúhlych narodenín pečenia s láskou nekončí pri týchto 52 receptoch, ale pokračuje s 10 doteraz nepublikovanými múčnikmi, ktoré sú vhodné nielen ku káve.

Skúšanie nových receptov môže byť riskantné a pri najmenšej chybičke sa môže stať, že celý koláč spolu s vašou snahou vyjde nazmar. Pri titule Pečieme s láskou od Dr.Oetker sa takéhoto zlyhania báť nemusíte. Všetky recepty sú vopred odskúšané nielen v Skúšobnej kuchyni Dr.Oetker, ale aj desaťročnými skúsenosťami mnohých gazdiniek.

Okrem receptov je nová edícia Pečieme s láskou lákavá aj pre jej luxusný zlatý dizajn a kvalitnú pevnú väzbu s doskami. Pre lepšiu orientáciu je vybavená aj praktickou záložkou, aby ste sa ku vybraným receptom mohli vrátiť čo najjednoduchšie. Navyše obsahuje voľný priestor na poznámky, vďaka čomu si budete môcť vaše originálne poznámky okamžite zaznamenať priamo k receptom. Výberová slávnostná edícia vám bude pri pečení šikovným a spoľahlivým pomocníkom. Navyše je originálnym nápadom na darček pre vaše kamarátky, kolegyne či mamičky.

Knihu Pečieme s láskou 10 je možné si zakúpiť prostredníctvom e-shopu na www.eshop.oetker.sk v cene 5,49 EUR + poštovné a balné. V e-shope Dr.Oetker nájdete i ďalšie produkty z edície Pečieme s láskou.

Kalendár sladkých receptov

Dr.Oetker prináša aj tento rok obľúbený kalendár Pečieme s láskou s neodolateľnými receptami a krásnymi fotografiami. Vkročte do roku 2015 s inšpiráciami na každý mesiac a potešte najbližších s láskou upečenými dobrotami. Súčasťou je aj bonus vo forme menoviek, vďaka ktorým bude stolovanie pre vašich hostí zážitkom.

Skrášlite si kuchyňu novým kalendárom Pečieme s láskou od Dr.Oetker v luxusnom zlatom dizajne. Kalendár je plný profesionálnych vysokokvalitných fotografií. Navyše vďaka jednoduchým receptom si môžete každý mesiac upiecť nový múčnik.
Kalendár Pečieme s láskou je možné si zakúpiť prostredníctvom e-shopu na www.oetker.sk v cene 3,19 EUR + poštovné a balné. V e-shope Dr.Oetker nájdete i ďalšie produkty z edície Pečieme s láskou.

Prečítajte si aj:

Páči sa 2 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*