PARTY ZONE – Rozohrajme mesto

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú skvelou príležitosťou na poriadnu párty. Košice, Európske hlavné mesto kultúry 2013, preto nelenia a v priestoroch Kasární Kulturparku pripravujú pre návštevníkov bohatý program plný všehochuti pod názvom ROZOHRAJME MESTO. A nielen tam!

Už tento štvrtok, 28. apríla o 19:00 odštartuje takmer dvojtýždňovú párty veľká pouličná show. Na Hlavnej ulici pri Immaculate zažijeme príbeh plný vizuálnych efektov, tanca, hudby a akrobacie. Večer vyvrcholí v Kulturparku vystúpením Dana Bártu a jazzového zoskupenia Robert Balzar trio.

Overený formát NOCI PLNÉ HUDBY prinesie 30 koncertov vo vybraných prevádzkach v centre mesta. Znova budeme môcť putovať a prežiť hokejovú noc plnú neopakovateľných hudobných zážitkov.

Treťou programovou líniou je PARTY ZONE/PÁRTY ZÓNA priamo v Kasárňach/Kulturparku, kde na návštevníkov čakajú projekcie hokejových zápasov, prírodné kino v parku, pravidelné párty s renomovanými DJmi, špeciálny koktejl podujatí, dizajnérsky trh BAZART, svetelné interaktívne inštalácie, workshopy a ešte oveľa viac.

Špecialitkou pre všetkých milovníkov ľadu a hokeja bude umelá ľadová plocha. Na mieste bude tiež možné zapožičať si korčule. Ľadovú plochu slávnostne otvoria už 27. 4. o 16.00 v Kasárňach/Kulturparku.

Zažite a vychutnajte si aj vy veľkú športovú udalosť, ktorá sa vďaka kultúre premení na najväčšiu žúrku v meste!

Pre viac info si kliknite:

PROGRAM ROZOHRAJME MESTO

(program sa otvára v novom okne)

Foto a info: Košice 2013/Rozohrajme mesto.sk

Páči sa 6 ľuďom.


1 komentár k článku PARTY ZONE – Rozohrajme mesto

  1. lily

    znie to užasne lákavo, teším sa na stretnutia s priatelmi a na skvele zážitky :) Ďakujem za info :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*