Párty hry, ktoré najskôr nepoznáte – Alias, Mejdan, Fľaška

párty Alias

Párty Alias Hra na spôsob Activity, ktorá zaručene rozprúdi zábavu a skvelú náladu na vašej oslave. Princípom hry je vysvetliť spoluhráčom význam slova pomocou nápovedy, synonyma, protikladu či iných výrazov. Alebo nájsť čo najviac slov začínajúcich na rovnaké písmeno. Okrem toho sa opäť prejavia aj herecké vlohy jednotlivých hráčov, pretože ich úlohou bude aj napodobňovanie zvierat, povolaní či slávnych osobností. Pri vytváraní rýmov sa zapojí aj vaše básnické črevo. Hra rozvíja interpretačné schopnosti a isto si ju obľúbia všetky vekové skupiny.

Mejdan

Mejdan Opakom je spoločenská hra Mejdan, ktorá je určená len pre dospelých. Názov hry naznačuje, že sa hráči s figúrkami vyberú na cestu za svojou párty. Toto putovanie je plné viac či menej odvážnych úloh a nástrah, ktoré však dospeláci s radosťou splnia. Nie je tajomstvom, že doplnkom tejto zábavky je alkohol. Nielen preto je vhodná buď do spoločnosti, ktorá sa chce skutočne bližšie spoznať, alebo pre skupinku blízkych priateľov, ktorým už nič nie je sväté :) .

Fľaška – párty hra

Alternatívou Mejdanu je ďalšia podobná stolová hra s názvom Fľaška – párty hra, v ktorej sa hráči musia prostredníctvom panáčikov a herného poľa dostať šťastlivo na oslavu a späť domov. Jej pomenovanie našepkáva, že nebude ďaleko od divokej zábavy, ktorá sa zvykne rozpútať v neskorých hodinách na oslavách. Prednastavené úlohy však rozhodne nie sú také pikantné, aké sa rodia v hlavách zvedavých spoluhráčov pri starej dobre sklenenej verzii Fľaše :) .

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 7 ľuďom.


1 komentár k článku Párty hry, ktoré najskôr nepoznáte – Alias, Mejdan, Fľaška

  1. iii

    …mame doma jeden zapraseny MEJDAN…asi ho coskoro oprasim, kedze som si nan teraz spomenula :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*