Pánska klasika

Milí páni, poznáte to. Občas sa vyskytne situácia, že vaša milovaná polovička odchádza narýchlo na jeden deň preč (či už pozrieť rodičov alebo pracovne) a vy máte dilemu, ako tento krátky čas využiť. V prípade že ste typický chlap – mäsožravec, mám pre vás skvelý nápad – grilovaciu rýchlovku.

Čo potrebujeme: jeden balkón, jeden elektrický gril (na výkone nezáleží) a chlapské prísady.

2. chlapské prísady

Pracovný postup: Hneď po odchode polovičky obvoláme kamošov a dohodneme sa kedy (najlepšie ihneď) prídu k vám. Nakúpime chlapské prísady a hor sa na vec.

Po príchode partie ihneď naštartujeme na balkóne elektrický gril. Je ekologický (nevyúdi susedov) a pomerne rýchlo sa rozpáli. Za niekoľko minúť môžeme začať grilovať.

1. elektrický gril

Prichádza najlepšia fáza – chlapské prísady. Ovocie a zelenina sú zdravé, o tom niet pochýb, ale dnes nie!

Dnešok patrí dobre opečeným klobásam s veľkou dávkou horčice, hrubým krajcom chleba, upraženej cibuli a vychladenému pivu. Tejto božskej kombinácii vieme porozumieť len my, páni.

Opekáme toľko klobás, koľko len zvládneme.

3. proces 4. hotovo

Najlepším priateľom klobásy je pivo. Počas opekania je potrebné pivo riadne vychladiť. Ak máme prezieravého kamoša, ktorý ho už doma vychladil, chlapsky ho potľapkáme po pleci a pochválime pred všetkými, pretože pivo môžeme konzumovať pred, počas aj po grilovačke, objemu sa medze nekladú.

5. zlatý mok

Za niekoľko desiatok minút už máme hotové šťavnaté opečené mäsité klobásy. Ostáva už len naliať na tanier pár deci horčice, odrezať od oka hrubé krajce chleba, priložiť upraženú cibuľu, načapovať pivo, naladiť dobrý športový kanál a raj na Zemi sa môže začať :) .

6. život je krásny

4 dobré rady na záver:

1. Pred odchodom polovičky z domu sa nenápadne spýtajte, kedy sa asi vráti. Musíte si nechať dostatočnú časovú rezervu na upratovanie.

2. Majte telefón vždy po ruke pre prípad, že by vám polovička volala. Ak sa tak stane, prejdite do najtichšej miestnosti, zavrite dvere a prirodzeným hlasom jej oznámte, že ste doma a pozeráte športový kanál. To ju upokojí a nebude sa veľa vypytovať.

3. Dobre si zapamätajte odkiaľ vyberáte jednotlivé pomôcky. Ženy majú vo svojej kuchyni neuveriteľný prehľad, a tak ak niečo nepoložíte na svoje miesto, okamžite to v nich vzbudí podozrenie. Zrazu budete čeliť niekoľkým otázkam na telo, pričom skôr či neskôr vás polovička aj tak prekukne a vy si budete musieť vypočuť prednášku o zdravej výžive :) .

4. V prípade, že vám na to polovička prišla a hnevá sa, použite núdzové riešenie, kvety. Ženy kvety milujú, hlavne nech sú čerstvé a voňavé :) .

Foto: Oslavuj.sk, www.sxc.hu

Páči sa 9 ľuďom.


2 komentárov k článku Pánska klasika

  1. lily

    tak TOTO si musia precitat vsetky moje kamosky :) IVAN, ocenujem zmysel pre humor:)

    • Ivan Kostitras

      Milá lily, ďakujem za pochvalné slová :) Mojim tajným cieľom je dostať Nobelovú cenu za mier v oblasti Žabomyšie vojny medzi mužmi a ženami. Preto ťa prosím, posúvaj tento článok všetkým svojim kamoškám, nech všetky ženy pochopia, že aj my muži, máme svoje dni. V mene všetkých chlapov, srdečná vďaka :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*