OSLAVUJ.SK

Oslava každý deň

Vitajte na stránkach prvého slovenského párty sprievodcu. Nájdete tu nielen kreatívne nápady ako usporiadať akúkoľvek oslavu, ale aj chutné recepty, tipy na originálne darčeky či zábavné hry. Pozývame vás do kreatívnych dielní, ktoré prinášajú jednoduché postupy ako vytvoriť rôzne milé drobnosti. Inšpirujte sa článkami o rozmanitých slávnostiach. Sledujte foto i video-tutoriály, ktoré vás naučia niečo nové a tvorivé.

Na tomto portáli nájdete aj čosi naviac. Skúsenosti, reportáže, rozhovory a fejtóny vás čakajú v OSLAVUJ žurnále. Ak chystáte večierok, pošlite svojim hosťom jedinečnú pozvánku formou autorskej fotografie priamo od nás. Ďalšie profesionálne služby objavíte v katalógoch firiem a v sekcii naše služby.

http://www.oslavuj.sk/nase-sluzby

Stránku stále dolaďujeme. Dopĺňame články, fotíme, vyrábame, brainstormujeme… a čakáme na vaše reakcie. Interakcia s našimi čitateľmi nás posúva vpred. Ďakujeme!

Tvorcovia

Myšlienka párty sprievodcu navštívila Luciu „Lusi“ Zacharovú koncom roka 2009. Postupne sa zhmotňovala na reálny projekt, za ktorým dnes stojí otvorený počet autorov. V pondelok 26. júla 2010 sme oficiálne spustili webčasopis Oslavuj.sk. Riadime sa heslom, že život si treba osladiť, ako sa len dá, veď žijeme iba raz. Oslavu vnímame ako vyjadrenie radosti zo života, a preto si myslíme, že dôvod na ňu sa nájde všade naokolo. Za párty považujeme nielen narodeniny či Silvester, ale aj Deň detí, svadbu, promócie, teambuilding, karneval, Vianoce, pánsku jazdu, ples, piknik a mnoho, mnoho ďalších príležitostí. Naším cieľom je prináša�� nápady, ktoré s ľahkosťou osviežia vaše spoločenské chvíle.

Oslavujte život s nami, kedykoľvek Vám to napadne.

Ocenenie

V roku 2011 z��skala šéfredaktorka Lucia Zacharová s príbehom o projekte www.oslavuj.sk 4. miesto v súťaži E-žena roka 2011. Priečku obsadila v kategórii E-žena sympatia. Viac info TU.

Profily redaktorov

Lusi

Oscilujem medzi umením a reálnom, literatúrou a žurnalistikou, a tak si zatiaľ idem vlastnou cestou.
Zbožňujem tematické žúry, chuť prevteľovať sa do rôznych postáv je asi zostatok zakrpatenej túžby z detstva stať sa herečkou či speváčkou. Som aktívny vyhľadávač hudobných festivalov a koncertov, pričom svoje obľúbené kapely som schopná vidieť zas a znova. Rovnako ako filmy, videoklipy, maľby, divadlá, texty a tance svojich naj.

Značka: Balkán! <3

Kathushka

Som komunikatívna, flexibilná a kreatívna osôbka. Keď milujem, tak milujem naplno a odovzdane a pre svoju milovanú bytôstku sa snažím vytvoriť maximálne zázemie a pohodlie! A presne takto nejako som sa postupne prepracovala až k svojej zanietenej kulinárskej vášni. V súčasnosti sa totiž snažím popasovať so svojou najväčšou životnou rolou – úlohou dokonalej žienky domácej. :)
Som zameraná na zdravý životný štýl, zdravie a jeho prevenciu, zdravú stravu a potraviny. Vo svojich receptoch sa snažím aplikovať prvky makrobiotiky a podľa možnosti čo najviac eliminovať mliečne produkty. S nadšením využívam všetko s prívlastkom celozrnný. Budem šťastná, ak jedného dňa svojou troškou prispejem k zmene pohľadu na dennodenný jedálniček v prostredí bežnej slovenskej domácnosti.
Taktiež sa vyžívam vo vyrábaní handmade ozdôb a doplnkov do domácnosti. Všetky moje nápady však vznikajú impulzovo – do ničoho sa netlačím, počkám si, kým sa mi inšpirácia a príležitosť sama prihlási v podvedomí. :)
Prajem všetkým mojim čitateľom ve��a presvitajúceho slniečka do Vašich kuchyniek, čerstvých zdravých potravín do chladničky a  pevnú ruku pri solení… :)

Ivan Kostitras

Človek plný protikladov. Najvýstižnejšie je asi moje motto: Nikto z vás nikdy nezistí, o čo mi vlastne ide.
Väčšinou to neviem ani ja sám. :)

LIZA

Mamča dvoch krásnych dcér, šíriaca okolo seba pohodu a dobrú náladu. Milujem sviatky, hlavne vianočné, rada organizujem večierky, pri ktorých s chuťou využívam svoju kreatívnu stránku. Mojím najobľúbenejším miestom je Štrbské pleso.

Lucik

Milí „oslavníci“, je mi potešením, že pre vás môžem tvoriť, písať, fotiť a prinášať všetko iné, ostatné. Úspešne som vyštudovala masmediálne štúdiá. Dvakrát sa mi podarilo stráviť nádherné (pracovné) leto v Anglicku. Do tejto krajiny som sa zamilovala.
Hudba a film sú pre mňa médiom číslo 1. Hudba je alfou a omegou môjho sveta, preto keď tvorím, počúvam music. Venujem sa foteniu, úprave fotografií a písaniu článkov. Ale zo všetkého najviac a najradšej vyrábam šperky. Kreativita nadovšetko. Tvorím ich zo všeličoho, čo sa mi dostane do rúk. Najmä náušnice, za čo ma môj priateľ veľmi chváli, lebo mi nemusí žiadne kupovať :D . A dokonca sa mi občas podarí i niečo predať.

Silvia Rhea

Citlivá duša, ktorá neustále cíti, ako sa čas míňa. Preto sa snažím čo najviac tento čas oklamať, zachytiť, istým spôsobom zvečniť. Preto píšem. Slová ako štetce na pestrofarebnom plátne zachytávajú zážitky, minútky zo života, chute a atmosféry.
Fakt, ktorý môj život asi najviac ovplyvnil je, že mám zmiešané maďarsko-slovenské korene. Považujem to za veľký dar, a preto ma bolí, ak sa prejavuje neznášanlivosť medzi týmito dvoma základnými kameňmi môjho bytia. Tiež sa musím podeliť aj o to, že milujem svoje rodné mesto Košice. Na jeho krásu a neodolateľnú atmosféru nedám dopustiť. Keď sa potrebujem osviežiť, idem do nášho krásneho historického centra. A fotím, buď mojim starým strojom, alebo len tak vlastnými očami. :)

Výzva!

Projekt Oslavuj.sk je otvorený komunikácii – ak sa chceš stať jeho súčasťou, ozvi sa!

http://www.oslavuj.sk/oslavuj-sk-patra/1760

Možno aj ty pracuješ na niečom jedinečnom. Radi si vymeníme bannery či linky. Tešíme sa na spoluprácu.

Projekt sa v rokoch 2010 – 2012 realizoval vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia.
http://www.esf.gov.sk/
http://www.fsr.gov.sk/
http://www.sia.gov.sk/