Nová sezóna

Septembrové novinky na Oslavuj.sk sú plné nových záležitostí. Pre nás sa leto nekončí, ale nová sezóna sa rozhodne začína. Vo vzduchu rozvoniava aktuálna súťaž, anketa, výhody pre Facebook fanúšikov i horúci, čerstvo upečený newsletter. Len sa zahryznúť! :)

Súťaž

kvietkové Tentoraz sme si pre vás pripravili súťaž viac než jednoduchú. Zahráte sa na detektívov a vyňucháte správne odpovede, ktoré vás dovedú k dvom čerstvým výhram. Napovieme zatiaľ len toľko, že jednou z nich sa veselou cestou dopracujete k  svojim snom a druhou to poriadne oslávite. Štartujeme čoskoro.

Anketa

Celé leto ste mohli hlasovať v našej ankete za svoj najobľúbenejší typ večierka. Ukazuje sa, že najradšej žúrujete s kamarátmi. Ivan už pripravuje celkom iné anketové otázky, prezradíme, že kontroverznejšieho charakteru. Takže, ak ste svoj názor dosiaľ nevyjadrili a pociťujete silné vnútorné pnutie prejaviť sa, šup-šup, máte na to už len pár dní. :)

Facebook zľava

Oslavuj.sk má svoju funpage aj na Facebooku. Vždy keď máme niečo nové – článok, video, nápad, otázku – delíme sa o to s našimi fanúšikmi. Za ich priazeň sme sa rozhodli odvďačiť malou pozornosťou v podobe zľavy na Párty balík Oslavuj. Staňte sa naším fanúšikom aj Vy!

Newsletter

V našej redakčnej kuchyni sa už dlhšie varia zaujímavé písmenká rôznych chutí. Jedna z našich redaktoriek ich len pre vás vkladá do špeciálnych formičiek lákavých tvarov. Výsledok pečenia prinesie jeseň. Vaše kuchyne sa skutočne majú na čo tešiť!

Okrem toho, aby úspešne vyšli všetky naše plány, si prajeme čo najdlhšie trvajúce teplé dni, aby ste Vy i my mohli ešte hodnú chvíľu oslavovať (hocičo a s hocikým) na čerstvom vzduchu. ;)

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 4 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*