Naše služby

Magazín Oslavuj.sk ponúka okrem pestrého obsahu aj množstvo služieb pre čitateľov a inzerentov. Vyberte si tú, ktorá vám sadne najlepšie.

Pre čitateľov:

Blahoželáme

Nová služba Blahoželáme je určená všetkým, ktorí chcú zagratulovať ku sviatku svojim blízkym osobám.
A tak verejne vyznať svoje city, vďaku a úctu. Nech o tom vie celý svet! :) Pripravíme pre vás personalizovaný text s fotografiu, ktorý bude patriť konkrétnemu človeku. Uverejnenie je natrvalo.

Viac o službe tu: Gratulácia a darček v jednom

E-shop

V jedinečnom Párty balíku Oslavuj nájdete všetko potrebné na akýkoľvek večierok. Balík obsahuje sadu veľkých a stredných balónov, serpentíny, girlandy, trúbky, narodeninové sviečky so stojančekmi a manuál “45 tipov na párty výzdobu”. Tento originálny set nájdete len u nás. Prekvapte svoju rodinu a priateľov na najbližšej oslave.

Viac o tovare tu: Párty balík Oslavuj

Pozvánky

Vďaka službe Pozvánky môže ktokoľvek celkom zdarma pozvať svojich hostí na svoju oslavu pomocou elektronickej pohľadnice. Na výber máte z autorských fotografií, ktoré mapujú rôzne príležitosti.

Viac o službe tu: Pozvánky

Elektronická kuchárka

Pre všetkých vyznávačov zdravého varenia ponúkame elektronickú kuchárku z dielne našej redaktorky Kathushky. 50 dielov jej kulinária, ktoré vychádza každý štvrtok, je pre vás pripravených v elektronickej knižnej verzii celkom bezplatne.

Viac o kuchárke tu: Elektronická kuchárka

Tvorba scenára vašej oslavy na kľúč

Chcete si pripraviť originálnu oslavu? Páčia sa vám nápady, o ktorých čítate na stránkach Oslavuj.sk? Ale neviete ako na to? Kontaktujte nás! Cielenými otázkami zistíme, aké máte predstavy a vymyslíme scenár vašej oslavy na kľúč. Scenár vyzerá približne tak, ako články v rubrike Typy osláv. Bude však jedinečný, pretože ho ušijeme priamo na telo vám a vašim blízkym. Realizáciu už zvládnete sami alebo sa môžete obrátiť na eventové agentúry. Originálna oslava je už sama o sebe darčekom.

Detská tvorivá párty

Kto sa najviac teší na narodeniny, sviatky a oslavy, ak nie deti? Práve im by sme mali venovať počas slávnostných chvíľ najväčšiu pozornosť, pretože taká párty, to veru môže byť zážitok! Karnevalová oslava je zameraná na tvorivú zábavu pre deti všetkých vekových skupín. Od tých najmenších, škôlkarov, školákov, až po 15-ročných. Rodičia a učitelia, inšpirujte sa našimi tipmi, alebo si objednajte tím Oslavuj.sk, ktorý príde s programom priamo do vašej domácnosti či školského zariadenia.

Viac o tvorivom workshope tu: Detská párty

Pre inzerentov:

Nenechajte si ujsť možnosť publikovať bannery, súťaže či PR články za výhodné ceny.

Inzerujte na stránkach jediného webmagazínu na Slovensku a v Čechách, ktorý oslavuje každý deň!

Náplňou webmagazínu Oslavuj.sk je prinášať formou článkov, fotografií a videí rozmanité tipy, nápady a návody ako si pripraviť oslavu, kde nájsť originálny darček, čo chutného uvariť a akým programom svojich hostí zaujať. Okrem toho vám ponúkame aj nasledujúce služby:

PR články:

Články, ktoré príjemnou a nevtieravou formou predávajú váš tovar alebo služby, sú PR články. Bežne sa s nimi stretávate v printových médiách i na internete. PR článok webčasopisu Oslavuj.sk môže súvisieť akýmkoľvek spôsobom s oslavou – s miestom akcie, výzdobou, darmi, cateringom, kostýmami či imidžom, s hrami, programom a zábavou, s pozvánkami a s mnohými inými detailami, ktoré vám možno ani na um neprídu. Napíšte nám o vašom produkte či službe a my vám vyberieme vhodný spôsob prezentácie.

Publikované texty nájdete tu: PR články

Bannerová reklama:

Statický, pohyblivý, farebný či blikajúci? Veľký, malý, na úvod, či na boku? Skrátka, banner. Bannerová reklama je skutočne pestrá. Vy si vyberiete takú, ktorá najlepšie osloví vašu cieľovú skupinu čitateľov.

Katalóg firiem:

Naši čitatelia prichádzajú na stránky Oslavuj.sk z rôznych dôvodov. Najčastejšie ale preto, aby sa inšpirovali a nové nápady na svojej oslave aj ZREALIZOVALI. Buďte medzi tými, ktorí im v tom pomôžu. Zabezpečujete catering, organizujete akcie na kľúč, ponúkate párty priestory, pečiete torty a zákusky, požičiavate šaty a kostýmy, robíte skvelé účesy, dávate do prenájmu limuzíny, vytvárate kreatívne oznámenie, pomáhate sa rozhodovať nevestám a ženíchom, vyrábate hocičo pekné a originálne, ste rodený zabávač, skrátka súvisí vaša profesia či koníček s oslavovaním? Potom ste na tom najlepšom mieste. Nájsť kvalitné služby a tovary pohromade je pre zákazníka vždy výhodou. Uvidíte, že zaradenie do katalógu PRVÉHO SLOVENSKÉHO PÁRTY SPRIEVODCU sa vám oplatí.

Viac o službe tu: Katalóg firiem

Odporúčame:

Do tejto kategórie patria krátke texty aj PR články. Presvedčte nás o svojich kvalitách a my to radi posunieme ďalej našim čitateľom.

Súťaž:

Ľudia súťaže zbožňujú. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako dostať svoju službu či tovar do povedomia. Pravidlá súťaže ušijeme podľa toho, ako a kam chcete zacieliť pozornosť nových zákazníkov. Vyhláste súťaž na Oslavuj.sk a naši čitatelia sa stanú aj vašimi fanúšikmi.

Viac o službe tu: Súťaže

Spätný link:

Na stránkach Oslavuj.sk môžete umiestniť spätný link na vašu stránku, s popisom či bez, do päty, sidebaru či článku, podľa vášho priania.

Niečo iné?

Mali by ste ako čitateľ alebo ako podnikateľ záujem o niečo, čo medzi našimi službami nie je? Kontaktujte nás so svojou požiadavkou a my radi nájdeme riešenie.

Cenník, technické parametre reklám a obchodné podmienky posielame na vyžiadanie.

Kontaktný formulár

Naše služby sú rôzne, čo sa odráža na cene i čase spracovania. Vďaka nezáväznému formuláru lepšie spoznáme vaše požiadavky. Popíšte svoju predstavu, prípadne, o akú službu máte záujem. Pokojne uveďte čo najviac špecifických údajov alebo sa pýtajte. Tím Oslavuj.sk rád odpovie. Ozveme sa do 48 hodín a navrhneme ďalší postup spolupráce.