Naša LIZA oslavuje 50-tku! :)

Naša zlatá redaktorka LIZA zajtra oslavuje významné jubileum, 50-te narodeniny.

Rubrika BLAHOŽELÁME je stvorená na verejné gratulácie a tie dnes patria veselej dáme, ktorá vám, čitateľom, prináša zaujímavé články plné užitočných tipov.

Dúfame, LIZA, že sme ťa milo prekvapili a že ťa naše slová potešia. ;) Všetko najlepšie!

Blahoželanie LIZA

Milá LIZA,
prajem Vám ku krásnym narodeninám veľa zdravia a šťastia, lásky a pozitívnej energie. Veľa chuti do kreatívneho tvorenia a každý deň milión dôvodov na úsmev. Nech sa Vám podarí všetko, do čoho sa pustíte.

-Lucik-

Ahoj, LIZA,
máš výborné recepty a Tvoje lekcie bontónu sú pre mňa vždy veľmi poučné. Preto Ti okrem zdravia, šťastia, radosti a pohody prajem aj veľa novej inšpirácie, lebo vďaka ľuďom ako si Ty sa dokážem už sem-tam správať ako džentlmen a popri tom si vychutnávať sladké i slané dobroty slovenskej kuchyne. Ešte raz online casino vďaka. :)

-Ivan Kostitras-

Milá LIZA,
k Vášmu krásnemu jubileu Vám prajem prinajmenšom aj naďalej tak veľa úsmevov a radosti, ktoré vôkol seba rozdávate, kopu energie a pozitivizmu, ktoré do okolia chrlíte a predovšetkým zdravie, šťastie, lásku a úspech pre Vás, ako aj pre Vašich najbližších, ktorých tak z celého srdca milujete. :)
Nech sa Vás skvelé nápady a inšpirácie pri tvorení, varení a pečení držia aj do ďalších Vašich desaťročníc podobne ako kliešť svojho hostiteľa! :)

-Kathushka-

Drahá LIZA,
oslavovať „dvojitú 25-ku“, to je už veľká vec a nielen preto Ti prajem, aby sa splnili Tvoje najväčšie sny. Je mi cťou, že v našom bláznivom tíme máme dámu, ako si Ty. Vďačím Ti za mnoho, za skvelé recepty a lekcie z bontónu, každodennú dávku inšpirácie, optimizmu a veselej nálady, ktorou nás zásobuješ. Želám Ti kopec radostných dní, nech ti to píše a nech Ťa život stále baví. :-*

-Lusi-

Foto: Oslavuj.sk

—————————————————————————————————————————————————-

Aj VY chcete verejne publikovať svoje BLAHOŽELANIE blízkej osobe? Prvý slovenský párty sprievodca Vám túto možnosť splní. Venujte darček a gratuláciu v jednom! Viac info o službe TU.

Páči sa 5 ľuďom.


1 komentár k článku Naša LIZA oslavuje 50-tku! :)

  1. LIZA

    Moji mladí priatelia :)
    zo srdca Vám ďakujem za krásne priania, milo ste ma prekvapili. Je to pre mňa radosť byť medzi kreatívnymi ľuďmi, ktorí sú plní entuziazmu a pracovného elánu. Aj ja Vám želám veľa úspechov ako v pracovnom, tak aj osobnom živote! :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*