Muffiny Maxi od Dr.Oetker – novinka

Maškrtenie bez námahy

Na stránkach Oslavuj.sk sme priniesli už niekoľko receptov na sladké či slané muffiny. Ich milovníci však vedia, že týchto chutných koláčikov v papierových košíčkoch nie je nikdy dosť. Vďaka novinke Muffiny Maxi od Dr.Oetker si ich teraz môžete vychutnať maximálne! Veľké a nadýchané muffiny sú plné čokoládových kúskov a svojou vôňou lákajú k zahryznutiu. Majú výbornú chuť a pripravíte ich rýchlo a jednoducho. Muffiny upečiete bez problémov aj vďaka šiestim pevným košíčkom a nebudete potrebovať ani špeciálnu formu na pečenie. Táto novinka je navrhnutá tak, aby ju za pár minút pripravil aj ten, kto nie je práve majstrom pekárom.

Maxi veľkosť, maxi chuť

Čakáte návštevu a nemáte po práci čas ani chuť na dlhé prípravy koláčov? Alebo možno hľadáte chutnú desiatu pre svojich malých nezbedníkov. Príprava Muffinov Maxi od Dr.Oetker vám zaberie len pár minút a výsledkom zaručene ohúrite. Do zmesi stačí pridať iba vodu, olej a vajce, všetko dobre vymiešať, naplniť do pribalených košíčkov a dať upiecť. Veľké a pevné košíčky zaručia upečenie veľkých muffinov aj bez použitia špeciálnej formy. Stačí niekoľko minút a voňavá dobrota je na svete. Z jedného balenia upečiete 6 veľkých muffinov plných čokoládových kúskov, na ktorých si určite pochutia malí i veľkí. Vďaka tomuto rýchlemu pomocníkovi si budete môcť vychutnať viac času s rodinou a priateľmi.

Tip na narodeninové koláčiky

Prekvapte oslávenca a jeho hostí niečím originálnym. Vytvorte pomocou Muffinov Maxi pravé narodeninové koláčiky. Postačí vám Šľahačka parížska kakaová od Dr.Oetker a na finálnu úpravu Zdobenie 4 druhy pestré od Dr.Oetker. Na Muffiny Maxi napíšte farebným zdobením meno oslávenca, jeho jubileum a mená hostí. Dokreslite kvietky, srdiečka, štvorlístky alebo čokoľvek iné, čo vašich blízkych poteší. Kopček kakaovej šľahačky dodá múčniku slávnostný punc.

Maloobchodná odporúčaná cena: 1,95 €
Viac informácií zo sveta pečenia a množstvo zaujímavých receptov nájdete na www.oetker.sk.

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*