Mikulášske darčeky pre pánov

Milé dámy, ak ešte neviete, čo kúpiť svojim mužským polovičkám na Mikuláša, prinášam vám niekoľko tipov, ktoré zahrejú každé mužské srdiečko:

Tip číslo jeden: Ploskačka. Ploskačka, butylka či náprsná fľaška. Mená má rôzne, no poznáme ich všetci. Ak chcete svojho partnera potešiť, kúpte mu ju. Uvidíte, ako sa svojim kolegom v práci s hrdosťou pochváli, čo pekného od vás dostal.

Tip číslo dva: Pivo. V našich obchodoch je veľké množstvo piva. Okrem veľkého výberu značiek, ktoré ponúkajú klasický svetlý ležiak, sa vyrábajú rôzne druhy ochutených, tmavých či miešaných pív. Pivo je zdravé a každý muž ho z času na čas potrebuje :) .

Tip číslo tri: Mäsové výrobky. Muži nemajú vždy chuť na sladkosti a čokoládky rôzneho druhu. Väčšina mužov sú mäsožravci. Nájsť si na Mikuláša napríklad dobre prerastenú oravskú slaninu je vtipné a poteší každý mäsožravý jazýček.

Tip číslo štyri: Autopríslušenstvo. Ak vaša mužská polovička často jazdí autom, kúpte mu nejakú drobnosť do jeho štvorkolesovej lásky. Zimná zmes do ostrekovačov, prípravok na rozmrazenie zámkov, pevná masívna škrabka na ľad či nové gumičky do stieračov. To všetko sú drobnosti, ktoré muži, autičkári, milujú.

Tip číslo päť: Pálivé papričky. Existuje veľké množstvo druhov od pálivých až po diabolsky ohnivé, ktoré znesú len tí najdrsnejší borci. Ak váš partner miluje pikantné, tento ohnivý darček ho určite nenechá chladným.

Rada na záver: Každá z vás pozná svojho milého najlepšie, a tak som presvedčený, že vás tento návod pozitívne motivuje na kúpu originálneho Mikuláša, na ktorého bude váš partner ešte dlho v dobrom spomínať.

PS PS: Napíšte mi, ako to u vás dopadlo :) .

Foto: www.sxc.hu

Páči sa 8 ľuďom.


3 komentárov k článku Mikulášske darčeky pre pánov

  1. Dano Bily

    manzelka zabalena do cervenej masle…to je moj typ

  2. lily

    v jednom obch.retazci : ) som objavila salamu v Mikulašskej doze,ešte stihate….

  3. Kathushka

    Ivan, tým pivom si ma inšpiroval :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*