Masky z Tvorivých dielní

Dnes je oficiálne ten deň, keď sa svet uznávajúci Halloween maskuje do strašidelna. Deti chodia podvečer v skupinkách vinšovať od dverí k dverám, za čo dostávajú všelijaké odmeny a sladkosti. Mládež a dospelí organizujú hororové párty, na ktorých sa to mihá rôznymi príšerami a krvavými obeťami.

handmade masky Možno aj kdesi tam existujú tvorivé dielne, na ktorých si veľkí či malí môžu svoju masku vlastnoručne vyrobiť. My sme sa takejto kreatívnej činnosti zúčastnili, a tak vám prinášame fotografie (ne)halloweenskych masiek na slovenský spôsob.

Lektorka Karin v spolupráci s projektom SPOTs zorganizovala vo Výmenníku na Terase v Košiciach príjemný tematický podvečer. Deti sa na úvod nechali pomaľovať špeciálnymi farbami a následne si všetci (bez ohľadu na vek) vyrobili svoju masku. Čo na nich poviete?

Hoci sa mnohí s papierom, nožnicami a farbičkami hrali naposledy na základnej škole, v pohodovom prostredí pri pohári teplého nápoja a všakovakých sladkostiach to šlo každému úplne prirodzene.

Foto: Oslavuj.sk
Info: Tvorivá dielňa

Prečítajte si aj:

Páči sa 5 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*