Letná grilovačka

Leto v plnom prúde a vy uvažujete čo s načatým časom počas voľných dní či víkendov. Okrem preplnených kúpalísk si slnko môžete užiť aj po svojom a vybehnúť s rodinou či známymi niekam na grilovačku. Dobrá nálada, skvelé jedlo a relax. To je presne to, čo je pre vás v horúcom letnom počasí ako stvorené.

Čo na seba

„Čo si mám obliecť?“ pýta sa väčšina z nás pri pohľade do šatníka, kamkoľvek sa chystáme. Keď však hovoríme o grilovačke na záhrade alebo niekde v prírode, zo zoznamu môžeme vyškrtnúť vysoké podpätky či sexi letné šaty. To však neznamená, že bez týchto módnych vecí nemôžeme vyzerať dobre. Riflové kraťasy, biele tielko alebo károvaná košieľka a tenisky sú v kurze stále a mužské osadenstvo proti tomuto „outfitu“ namietať určite nebude.

Mäso vs. zelenina

Každému sa pri slovnom spojení „grillparty“ pravdepodobne vybaví obrovský gril, plno ľudí a kopa kalorického jedla. My ženy sme voči takýmto „dobrotám“ v lete často skeptické, pretože nás trápi, ako budeme vyzerať v plavkách. Avšak, aby sme sa vyhli nechceným kilám navyše, môžeme si okrem mäsa pogrilovať aj zeleninu. Cukety, baklažány, šampiňóny či paradajky a papriky. Zdravé a zároveň chutné jedlo zasýti a človek má zo seba hneď lepší pocit.

Michaela Šlosárová

Foto: www.sxc.hu

Prečítajte si aj:

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*