Kreatívny workshop

hotové výrobky na pekáči Už dlho sme si v redakcii plánovali nejaké to kreatívne vybláznenie. Konečne sa nám to s Kathushkou, Lucik a spriaznenou dušou Evkou podarilo. Tip na voľné chvíle aj pre vás – kreatívny workshop s priateľmi.

Za týmto krycím názvom nájdete príjemné stretnutie za účelom niečo pekné vytvoriť s osobami podobne naladenými, ako ste vy. Tri z nás sa rozhodli svoje prsty zaboriť do hmoty zvanej fimo. Pripomína plastelínu, predáva sa v krásnych farbách a dá sa z nej vymodelovať akékoľvek bižu. Kto bižu nenosí, vydekoruje si s hmotou veci každodennej spotreby, napríklad príbor. Kathushka však napriek tomu nepodľahla fimo ošiaľu a opäť sa pohrúžila do svojej momentálne veľmi obľúbenej servítkovej techniky – decoupage.

Tvorivé stretnutie s priateľkami sa môže týkať akejkoľvek bohumilej činnosti – háčkovania, pletenia, drôtovania, modelovania, maľovania na hodváb, batikovania, živicovania a milióna ďalších kreatívnych techník, ktoré ovládate alebo sa ich chcete spolu naučiť. V dobrej spoločnosti sa uvoľníte, skvele vyklebetíte, popri tom niečo fajné poďobkáte, prípadne aj vínkom decentne zalejete. Skrátka, spoločná práca, doslova v jednom kruhu, ľudí odjakživa spájala a tento silný pocit sa dá zažiť kedykoľvek aj dnes.

Oslavuj.sk kreatívny workshop rozhodne odporúča, pretože má dve veľké výhody. Je skvelým ventilom od nahromadeného stresu a domov si každý odnáša vlastné výtvory, ktoré môže aj podarovať. Veľmi ľahko zapojíte aj svoje deti. A to, že sa parádne vykecáte s kamoškami, berte ako samozrejmosť. Ozaj, páni, vás sa to týka tiež. Alebo žeby boli domáci kutili a modelári zarytí sólisti?

V galérii nájdete fotografie tvorivého procesu, teda ešte neúplných výrobkov. Ako vyrobiť malinové náušnice a prsteň sa dozviete tu: http://www.oslavuj.sk/malinove-bizu/2619

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 12 ľuďom.


2 komentárov k článku Kreatívny workshop

  1. Kathushka

    Milé kočky, musím sa vám poďakovať za skvelý deň, Lucik za dokonalý obedík, Evke za nové zoznámenie a Lusi za perfektnú organizáciu :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*