Kreatívna jar

Dnes máme Popolcovú stredu. Vo svete kresťanskej liturgie sa týmto dňom končia fašiangy a začína sa 40-dňové pôstne obdobie. Pripomeňme si teda posolstvo tohto sviatku vďaka Lenkinmu článku z minulého roku. Čítajte TU.

Veľká noc

Pre nás je to jasný signál, že je najvyšší čas venovať sa veľkonočným témam. Do pozorností dávame žltý banner s kraslicou, pod ktorým sa skrývajú všetky doteraz publikované články, fotografie a tutoriály na danú tému. Tešiť sa môžete aj na nové príspevky, ktoré rozveselia vaše jarné stolovanie a vlejú do žíl novú tvorivú silu a energiu. Zameriame sa totiž na rubriku Kreatívne dielne viac ako inokedy.

Meniny

Téme menín sme sa doteraz venovali pomenej, a tak to chceme napraviť. Najbližšie online casino dni prinesieme veľa zaujímavého ohľadom ľudských či zvieracích pomenovaní. A možno sa aj ukáže, či platí latinské porekadlo nomen omen. A keď sme už pri tých cudzích slovíčkach, všimli ste si, že sa Vám z Facebooku každý deň prihovárame v inom jazyku? ;)

S ľahkosťou

Okrem spomenutého máme pre vás namiešaný aj jarný mix sviežich článkov a rozhovorov do každej rubriky. Veríme, že budú príjemne šťavnaté a pestrofarebné. Základnú ingredienciu majú však všetky rovnakú – pozitívne posolstvo.

Ľahké dni a veselý krok prajeme z redakcie Oslavuj.sk!

Foto: www.sxc.hu

Prečítajte si aj:

Páči sa 6 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*