Kathushkine kulinárium si dáva jesennú pauzu

Naša redakčná kuchárka Kathushka sa so svojou štvrtkovou rubrikou Kathuhskine kulinárium na krátku dobu odmlčí. Prečo? Do rodiny jej totiž pribudol čerstvý huňatý prírastok v podobe roztomilej fenky Írskeho vlkodava, ktorá si momentálne vyžaduje všetku Kathushkinu sústredenosť, pozornosť a starostlivosť.

Ilea - roztomilý Írsky vlkodav

Kathushkine PS:

“Milí priatelia, je mi ľúto, ale vzhľadom na všetky svoje “oficiálne” pracovné povinnosti a intenzívnu starostlivosť o našu rozkošnú 10-týždňovú psiu princeznú momentálne nestíham pripravovať s rovnakou pravidelnosťou ďalšie diely Kathushkinho kulinária, tak ako doteraz. Rozhodla som sa preto zobrať si oficiálne na pár týždňov “materskú dovolenku”, aby som neskôr mohla opäť plná sily a nových nápadov pokračovať tam, kde si teraz dávam pauzu.

Všetci psíčkari a milovníci vlkodavov isto pochopia, že neustále utieranie mláčok po byte, vysvetľovanie, že káble od tlačiarní a internetu nie sú hračka na hryzenie a dohadovanie sa s tvrdohlavou vlkodavou slečnou, že jej miesto fakt nie je na našej posteli dajú zabrať časovo, aj energeticky.

Za pochopenie ďakujem a spolu s Ileou vám prajeme rovnako krásny a veselý zvyšok jesene ako ho máme aj my!”

S láskou, Kathushka

Ilea - roztomilý Írsky vlkodav

Foto: Katharina Kosturska

O nič však neprídete:

Páči sa 7 ľuďom.


5 komentárov k článku Kathushkine kulinárium si dáva jesennú pauzu

 1. LiZa

  Milá Kathushka,
  ako sa má vlkodavá slečna a Vy s ňou? :) Myslím, že nie len ja si rada pozriem ďalší z Tvojích nádherných “obrázkov ” :)

  • Kathushka

   Milá LíZa, ďakujem za opýtanie, máme sa fantasticky. Rastieme zo dňa na deň do krásy, veľkosti a váhy. A rozprávame zásadne v množnom čísle! :D
   Nuž, možno sa naskytne aj nejaká príležitosť na samostatný “vlkodavý” článok, ale ak aj nie, tak si niektoré Ileine fotografie (príbehy, zážitky a videá) môžete pozrieť na mojom blogu: http://kathushka.blogspot.sk/search/label/ilea ;)
   Prajem veľa zábavy a krásnych pozitívnych dní. A záverom – už čoskoro sa chystáme aj pravidelný kulinársky návrat na stránky milovaného Oslavuj.sk!

 2. LiZa

  Milá Kathushka, želám Vám veľa trpezlivosti a lásky pri výchove tejto psej slečny :)
  Skutočne platí, čo ju teraz naučíte už nikdy nezabudne. Naša 15 ročná Charlienka nám to denno-denne dokazuje :) a dodatočne Ti želám k meninám veľa šťastia, zdravia , lásky a úspechov ! :) :) :)

  • Kathushka

   Ďakujem veľmi krásne milá LíZa, za prianíčko k meninám, aj k výchove “malej” krásavice. Už je to viac než týždeň, čo nám Ilea vstúpila do životov a denno denne nám dokazuje, že doteraz bol náš život akýsi “pokojný” :) Zažívame s ňou radosti aj starosti, veselé chvíle, aj chvíle trucu. A tie pohľady urazených vlkodavých očí sa ani nedajú opísať.. Ale pocit a pokoj, ktorý zavládne, keď si konečne unavená zaľahne do pelíšku a len tíško pochrapkáva a naťahuje labky, ten je na nezaplatenie. Vtedy si uvedomíme, akého nádherného bezbranného tvorčeka to doma máme a ako veľmi nás potrebuje :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*