Kathushkine kulinárium – elektronická kuchárka | 100. dielov

Napísať pozvoľna sto receptov a vydať ich vo svojskom obale s nádhernými profi fotografiami, tomu ja tlieskam. A autorke srdečne gratulujem a ďakujem. Aj preto, že čitatelia si Kathushkino kulinárium rýchlo obľúbili, sťahujú si ho v elektronickej kuchárke, pýtajú si rady a delia sa s nami o svoje príbehy.

Kathushkine kulinárium nájdete už aj na Facebooku.

Toto dielko plné zdravých receptov a rád budete mať k dispozícii zadarmo i naďalej, hoci nové diely zatiaľ neplánujeme. No to, že má naša redakčná kuchárka vymyslený nový formát o zdravej strave, na to si môžeme štrngnúť už dnes. Nech vám chutí každý deň! – Lusi (šéfredaktorka Oslavuj.sk)

Čo je to elektronická kuchárka?

Náš pracovný názov pre súhrné “dielo” všetkých 100 častí Kathushkinho kulinária publikovaných na stránkach webmagazínu Oslavuj.sk. Kuchárka je prepracovaná do formátu PDF, aby ste si ju mohli pohodlne prezerať vo svojom počítači. Recepty si môžete samozrejme aj vytlačiť.

Čo v nej nájdete?

Zdravé recepty, inšpirácie a tipy do každej ruky a kuchyne, ktoré sa pravidelne už viac než 2,5 roka objavovali každý štvrtok na stránkach prvého slovenského párty sprievodcu Oslavuj.sk.

Ako získate Kathushkine kulinárium – elektronickú kuchárku?

Stačí, ak kliknete na link TU, kde si zadarmo stiahnete kuchárku. Odkaz sa otvorí v novom okne, netreba ani zadávať svoj mejl. Kathushkine kulinárium je pre vás zadarmo! :) Veľmi nás poteší, ak nám napíšete, ako sa vám páči a ktorý recept je váš obľúbený. Ďakujeme!

Čo vás to bude stáť?

Iba zopár sekúnd vášho času. Kathushkine kulinárium – elektronická kuchárka je totiž úplne zadarmo!

Kliknite SEM a prečítajte si: Kathushkine kulinárium NAJ VÝBER zo 100

A čo bude ďalej?

Kathushkine kulinárium touto stovkou končí, ale samotná autorka netvrdí, že je toto rozhodnutie definitívne. Zažiadalo sa jej však menšej zmeny, a preto má už teraz pripravený celkom nový formát, ktorý pre všetkých fanúšikov odštartuje na stránkach Oslavuj.sk v blízkej dobe. Napovieme, že sa pod hlavičkou jedného názvu stretnú hneď dve osoby, ešte zdravšie recepty a kopec zaujímavých informácií a osvety z oblasti vyváženého stravovania a zdravia. Tešíme sa na vašu priazeň.

Páči sa 15 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*