Jarný BAZart predstavil handmade dizajn

LU:KA Tričká, topánky, gumáky, šperky, náušnice, prstene, odznaky, brošne, nohavice, šaty, sukne, levanduľové srdiečka, peňaženky, zápisníky, tašky, kabelky, kuchynské a bytové gadgety, obrazy, kresby… a mnoho iného si mohli zakúpiť a poobdivovať návštevníci Jarného BAZartu v košickom Kulturparku. Išlo v drvivej väčšine o originálne ručne robené kúsky. Mladí umelci a dizajnéri predstavili rôzne štýly a materiály. A tak sa dalo vyberať spomedzi textilu, skla, vinylu, fima, plastu, kryštalickej živice… Nuž čo vám budeme hovoriť, parádna handmade všehochuť ako vyšitá! :)

Workshopy

Jarný BAZart ponúkol aj kreatívnu zábavu v podobe dvoch workshopov. Jedna tvorivá dielňa bola zameraná na recyklovanie hračiek, kde si mohli rodičia s deťmi ušiť hračku napríklad zo starej košele. Druhá dielňa zase predviedla netradičnú výrobu šperkov z už nepočúvaných LP platní.

Handmade dizajn začína na Slovensku za ostatných pár rokov krásne „skvétat“, čo rozhodne pridáva na rozmanitosti a farebnosti našich všedných dní. Tešíme sa a podporujeme. :)

PS PS: Každý kreatívec si môže na stránkach Oslavuj.sk vytvoriť svoj profil v katalógu firiem. Ak si jeden z nich, neváhaj a kontaktuj nás!

Foto: Ján Radzo

Páči sa 8 ľuďom.


2 komentárov k článku Jarný BAZart predstavil handmade dizajn

  1. lasička

    jeeho a kde si mozem taketo veciciky zakupit?

    • Lusi

      Pri každej fotke je uvedené meno autora – predajcu. A možno si títo umelci vytvoria profil aj v našom katalógu firiem.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*