Inteligentná vodka

V utorok, v deň prvých narodenín Oslavuj.sk, mi prišla domov tajomná zásielka. Balík ťažký skoro kilo a pol, ktorý som si neobjednávala, ani neočakávala. Jeho obsah ma priam rozosmial. V polystyrénovom obale sa ukrývala sedmička Nicolaus Extra Jemnej Vodky. :D Milé prekvapenie, čo poviete?

Minulý rok v zime som sa totiž s priateľmi zapojila ako hostiteľ do projektu Nicolaus Karaoke Párty. Usporiadala som tematický ruský večierok práve vďaka produktom tejto značky. Promotéri si asi povedali, že sa treba opäť pripomenúť. Čo na to povedať? Táto nečakaná pozornosť bola v našom prípadne skutočne skvele načasovaná!

Na znak vďaky spomeniem, že počas júla zoženiete Nicolaus Extra Jemnú Vodku v limitovanej edícii. Všimnite si termo bod na fľaši v tvare bielej vločky. Hneď, ako sa vločka zmení na modrú, viete, že máte nápoj správne vychladený. Sprievodný list pri zásielke ďalej sľubuje, že sa mi do rúk dostala špeciálna fľaša s hrajúcim uzáverom. Zahrať má kapela Hex. Rozhodne dám vedieť, či tak bolo. :)

Čoskoro totiž určite otestujeme vodku, ktorá sa filtruje cez striebro. Či už je preto najkrištáľovejšia a najjemnejšia, to už je vec názoru. Čo myslíte?

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 6 ľuďom.


2 komentárov k článku Inteligentná vodka

  1. Bublinka

    Júúúj tak to by ma aj mňa potešilo:)A nakoľko som vodkár určite by som chcela ochutnať vodečku filtrovanú cez striebro isto bude lahodná:)
    Proste oslava bez vodky? Ani náhodou:D

    Každopádne sú pozorní hehe

  2. LIZA

    Milá Lusi, teším sa na Hex :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*