Improvizovaný piknik

Po 13. rokoch som sa konečne vybrala na dovolenku k moru. Na pozvanie svojej sestry do možno netypickej letnej destinácie, do Kodane.

Hneď po mojom prílete sme so sestrou vybehli k tmavomodrým vlnám. K moru chladnému, ktoré príjemne osviežilo počas tých pár horúcich dní, ktoré sú Dánsku dopriate počas leta.
Keďže sme nechceli strácať čas dôkladnými prípravami na obed, zbalili sme len napochytro naplnené žemle, zeleninu a ovocie.

Po plávaní, opaľovaní a vášnivých rozhovoroch, ktoré vznikali po dlhom odlúčení, sme konečne vyhladli. A tak prišiel rad na náš prvý spoločný obed po takmer roku.

Stravu sme servírovali na luxusnom plastovom lietajúcom tanieri. Ako si môžete všimnúť, aj v takýchto trampských podmienkach nezanikol náš zmysel pre estetický detail. :)
Improvizovaný piknik pri mori rozhodne chutil. Že za to mohli okolnosti príjemnej dovolenky, to už vôbec nie je podstatné. :)

PS PS: Neskôr sme si predsa len stihli naplánovať aj skutočný piknik. Radi sa podelíme s fotografiami v blízkej dobe.

Páči sa 13 ľuďom.


1 komentár k článku Improvizovaný piknik

  1. LIZA

    Aj bez veľkých príprav vie spraviť piknik veľa radostí a platí staré dobré pravidlo, že nie je dôležité čo jeme, ale s kým a kde :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*