Hry pre dospelých

Nedávno nám do redakcie prišiel pikantný mail. Tajomná dáma pod menom Lejdy Džejn nám napísala o vlastnom vynáleze. Erotickej hre pre dospelých. Inšpirovali sme sa jej vzrušujúcim nápadom, ktorý vám ponúkame v tom najlepšom čase – na valentínsky víkend!

Hra pre dospelých

Výhodou tejto hry je, že si ju nemusíte kupovať. Pravidlá si viac-menej určujete sami, a preto sa táto zábavka pre dvojice môže niesť v jemnom romantickom duchu ako aj v živelnom a vášnivom tempe. Skrátka, hru si prispôsobíte podľa seba. ;)

Pravidlá: Hráči majú presne určené úlohy a nestriedajú sa. Jeden z páru je pre svojho partnera kvízmajster aj odmena zároveň. Rátajme napríklad s alternatívou, že hru bude viesť dáma. Mala by sa preto rafinovane obliecť. To znamená, že na sexy bielizeň, pančuchy, podväzkový pás, negližé… natiahne bežné oblečenie. Dôvod sa ukáže neskôr.

Kvízmajster (dáma) si pripraví 10 – 15 kartičiek s otázkami o sebe alebo partnerovi. Mali by byť šteklivé, o veciach, ktoré sa týkajú intímneho života páru. Na kartičke môžu byť pomocné odpovede označené a), b), c). Otázky sa môžu striedať so vzrušujúcimi úlohami.

Tipy na úlohy:

 1. hra pre dospelých Pobozkaj (pohlaď, jemne uhryzni…) svoju lásku na najkrajšom (najšteklivejšom, najvzrušujúcejšom, najväčšom, najmenšom, najvoňavejšom…) mieste jej tela.
 2. Nájdi na jej tele skryté znamenie.
 3. So zaviazanými očami len dotykom urči, akú časť ti partnerka vkladá do rúk.
 4. Napíš partnerke erotickú SMSku.
 5. Opíš svoju tajnú erotickú predstavu s ňou…

Tipy na otázky:

 1. Ktoré miesto môjho tela je najcitlivejšie?
 2. Bozkávam sa s otvorenými alebo zatvorenými očami?
 3. Čo ma na tebe najviac priťahuje?
 4. Akú sexuálnu polohu mám najradšej?
 5. Aký typ milenky som?

Medzi tri možné odpovede na vašu otázku zaraďte aj niečo vtipné. Táto hra má navodiť uvoľnenú sexy atmosféru. Nemá vyvolať strach zo skúšania ako v škole. ;)

Ak partner odpovie správne, čaká ho odmena.

Tipy na odmeny:

 1. Harašeníčko Dáma si vyzlečie jeden kus svojho oblečenia. Po odkrytí rôznych častí by malo na pána čakať šteklivé prekvapenie. (Spomínaná sexy bielizeň.)
 2. Partner môže byť obdarovaný aj niečím hmotným, nielen pohľadom. Sladkosťou.
 3. Pohárom chutného nápoja.
 4. Chuťovkou.
 5. Bozkom…

V prípade, že partner odpovie nesprávne, trest ho neminie.

Tipy na tresty:

 1. Musí si vyzliecť časť svojho oblečenia.
 2. Potetujete ho obrázkom zo žuvačky.
 3. Pomaľujete ho farbami na telo.
 4. Tľapnete ho po zadku…
 5. Stane sa na minútu vaším otrokom a bude musieť splniť každé vaše intímne prianie…

Základom tejto hry je, aby sa vystupňovalo vzrušenie u oboch partnerov. Preto by aj otázky a úlohy, respektíve odmeny a tresty mali gradovať. V závere hry môžu milenci skončiť nahí. Koniec je teda začiatkom milostných radovánok.

Zhrnutie: Hru pripravuje iba jeden z partnerov ako prekvapenie pre toho druhého. Dopredu si vymyslí otázky, úlohy, odmeny a tresty, ktoré napasuje na svoje a partnerove chúťky. Úlohy a odmeny si zapíše na kartičky. Predmety určené na odmeny a tresty si pripraví tak, aby ich mal poruke. Intimitu priestoru dotvorí sviečkami, jemnou hudbou, aromalampou.

Za skvelý nápad ďakujeme Lejdy Džejn!

Možno ste typ človeka, ktorý nerád niečo vymýšľa a vyrába. Pre vás sú potom ako stvorené erotické hry, ktoré si jednoducho kúpite v obchode.

Harašeníčko

Stolová hra s príznačným názvom má dve verzie. Pre páry s hracou plochou Hard Core a pre skupiny s hracou plochou Klasik. V prípade skupiny však nejde o žiadne swingers. ;) Ako tvrdí výrobca: „Je to eroticky ladená hra pre správne naladenú a odviazanú spoločnosť. Najlepšie zmiešanú, bez hlbších vzájomných väzieb a vzťahov.“

Verzia pre páry má však celkom jasný cieľ. Plní funkciu netradičnej predohry a snaží sa milencov naladiť na intímne chvíle.

Harašeníčko

Laškování

Hra s opäť českým názvom ponúka takisto dve verzie – pre páry i nezadané skupinky. V princípe si hráči ťahajú pomocou pinzety maličké biele alebo červené papieriky, ktoré obsahujú rôzne pikantné úlohy. Rad príde aj na neštandardné otázky, na ktoré sa odpovedá väčšinou s červeňou na lícach.

Laškování

Prajeme vám príjemne horúce chvíle zbližovania nielen na Valentína! ;)

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*