Hokejová párty

Stíhate ju zorganizovať ešte aj dnes, v deň veľkého západu Slovensko – Česko. Veríme, že táto možnosť bude aj v nasledujúce dni a určite aj v budúcnosti. A hlavne kedykoľvek príde chuť. Pravá hokejová párty!

Myšlienka

stolovanie Cieľom tejto tematickej párty je vytvoriť slávnostnú hokejovú atmosféru vo svojej domácnosti či na chalupe s priateľmi, rodinou, alebo susedmi. Odvážlivci môžu po prvých góloch zvolávať cez okno od radosti na hokejovú žúrku aj okoloidúcich z ulice. ;)

Cieľová skupina

Nielen fanúšikovia hokeja si naplno užijú túto tematickú párty. Pripojiť sa k nim môžu milovníci športu ako takého. Ale i národne uvedomelí občania, ktorí si nenechajú ujsť žiadnu príležitosť, keď môžu vytasiť svoje milované štátne symboly.
Tu na veku či pohlaví určite nezáleží, oslavujú všetci! Ako vraví Dan Nekonečný, muži, ženy, děti, starci i zvířata, všetci fandia hokeju. :)

Čo na seba

facepainting Najlepšie si hokejové šantenie užijete v drese svojho obľúbeného hráča. Doplniť ho môžete šálom, čiapkou, klobúkom v bielo-modro-červenej trikolóre. Koniec koncov samotným oblečením môže byť aj vlajka, do ktorej sa „zabalíte“. Skutoční fanúšikovia si zoženú aj rekvizity – píšťalky, trúbky, klaksóny, rapkáče či veľkú molitánovú rukavicu.
Ak nemáte nič zo spomenutého, navlečte sa do bielych, modrých a červených kusov oblečenia.
Skvelým doplnkom bude fanúšikovské maľovanie na tvár. Inšpirujte sa!
Tip: Aj zmývateľné tetovacie fixky majú svoje čaro. A siahnuť môžete aj po farebných sprejoch na vlasy.

Výzdoba

Balóniky v štátnych farbách a kopec vlajok (aspoň jedna) urobia svoje. Stôl prestrite hoci aj károvaným červeno-bielym obrusom, na ktorom sa budú skvele vynímať modré papierové obrúsky.

Recepty

chlebíčky O hokejovom občerstvení už písala Liza. Ja len dodám rýchly recept na zaručene chutnú nátierku. V miske zmiešajte mäkký syr, kyslú smotanu, na drobulilinko nakrájané zelené olivy a kyslé uhorky. Dochuťte poriadnou dávkou cesnaku a prípadne obľúbenou zmesou korenia. Overené je korenie na ryby alebo gyros, alebo caciky. Nátierku podávajte na čerstvom pečive so šunkou a jarnou cibuľkou. S pivom i vínkom chutí výborne!
Tip: Nezabudnite dať chladiť sekt, veď chceme predsa privolať víťazstvo, nie?

Hudba

Aj v tento špeciálny športový večer má hudba svoje významné miesto. Nesmie chýbaš štátna, ale ani oficiálna či iná hokejová hymna. Okrem toho náladu vždy vyburcujú aj klasické hokejové zvuky zo štadióna, ktoré si ľudia zvyknú sťahovať do mobilov. A čo myslíte, ako je to vlastne s kontroverznou pesničkou od Horkýže Slíže – Žigo?

Program

vlajka HOKEJ. Vyčistiť televíznu obrazovku od prachu a skontrolovať baterky v ovládači. Ak bude doma nuda, vybehnite do ulíc a na námestia, kde to v prípade majstrovstiev bude žiť.

PS PS:

Na záver hokejovej párty podarujte svojim hosťom malú vlajku na pamiatku. Alebo si môžu doma na vydarený večer zaspomínať aj pri pohľade na svoju hruď, pupok či chrbát, na ktorý ste si vzájomne zmývateľnými fixkami vytetovali číslo svojho obľúbeného hráča. ;)

Na na na naaaa, na na na naaa, heeeeeeeeej, SLOVENSKOOO!


Foto: Ivan Kostitras

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*