Hawaii party

Dnes vám ako príjemnú spomienku na leto prinášame fotoriport z Havajskej párty tanečného štúdia Ellegance. Podieľali sme sa totiž na jej príprave. Vychutnajte si pár horúcich letných “Hawaii” momentov,
v ktorých hrali hlavnú úlohu ananás, biely rum, vence z kvetov a hula tance. Aloha!

Výzdoba

Bar bol dekorovaný veľkou misou s ovocím a neónovými jumbo slamkami. Ananás a havajské kvety pôsobili veľmi efektne.

Hawaii výzdoba

Veľké dúhové girlandy v kombinácii s diskoguľou vytvorili príjemnú plážovú disko atmosféru. Vľavo na fotografii si môžete všimnúť plavky, ktoré viseli na šnúre.

na parkete

Oddychový kútik vybudovali plážové stoličky, uteráky, slnečník, nafukovací bazénik i lopty.

oddychový kútik

Svetelné efekty zostrojili horiace fakle a soľné lampy.

fakľa

Drink

Medzi prvými nápadmi na párty drink padol známy Sex on the beach, ale nakoneic sme sa rozhodli pre vlastnú verziu. Vychladený biely rum, ananásový a pomarančový džús, plátok pomaranča či limetky, slamka, papierový slnečník, ozdoby a mohlo sa podávať.

drink

Outfit

Každý tanečník dostal pri vstupe okrem wellcome drinku aj havajský veniec z kvetov. Vlastnoručne som ich vyrábala v počte 40 kusov. Fotopostup nájdete Kreatívnych dielňach.

Hawaii veniec

Hostia sa predviedli v sexy plážových úboroch – nechýbali plavky, pestrofarebné kvetované košele, ľahké blúzky, letné šaty, biele nohavice, šatky – pareá, tuniky, šľapky, flip-flopy, slnečné okuliare, slamené klobúky, vejáre. Najlepšie zapôsobili typické havajské sukničky.

na parkete

Program

Hawaii party bola pripravená pre kurzistov – tanečníkov z TK Ellegance v Košiciach. Preto nečudo, že hlavným bodom programu bol tanec. Lektorka Mirka rozšírila svojim hosťom spektrum tancov o nový, tradičný havajský, zvaný hula. No nechýbalo ani obľúbené podliezanie šatky tanečným krokom.

Hula tanec

Playlist večera tvorili havajské ľudovky –  Blue Hawaii od Elvisa Presleyho, Aloha Oe od Rickyho Kinga, Aloha Ka Manini a rôzne plážové hity ako Club Tropicana Od Wham!, Lambada od Kaomy, Waikiki od Petra Nagya či známa pieseň zo seriálu Hawaii Five-O.

Foto: Oslavuj.sk, TK Ellegance

Prečítajte si aj:

Páči sa 8 ľuďom.


2 komentárov k článku Hawaii party

  1. Kathushka

    Wow! Vyzerá, že to bola skvelá párty! A tá výzdoba? Dokonalá! Úplne ste ma dostali :)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*