Harmonizujúci orgonit

orgonit Milí priatelia, možno ste tiež zachytili informáciu o tajomnom vynáleze, ktorý dokáže zneutralizovať všade zúriaci elektromagnetický smog. A možno ste už počuli aj o látke, ktorá dokáže zharmonizovať všetky energie vo svojom okolí a uhladiť tak stres, negatívne emócie a choroby. A možno je vám pojem elektrosmog úplne cudzí a nikdy ste nič o takýchto prístrojoch nechyrovali. Tak to pre vás ešte len bude prekvapenie, ak vám prezradím, že sa všetky tieto vlastnosti snúbia v jednom dômyselnom kameni

Elektrosmog je všade číhajúca hrozba, ktorá nás obklobuje. Dnes prakticky neexistuje miesto, kde by sme sa mu dokázali vyhnúť – je prirodzeným dôsledkom vysielania rádií a televízie, žiarenia počítačov, mobilných telefónov a sietí, elektrických rozvodov, WiFi signálu. Elektrosmog má neblahý vplyv na pôsobenie na náš organizmus, môže spôsobovať negatívne zmeny zdravotného stavu, ako aj nádorové ochorenia. Elektromagnetické žiarenie zasahuje do prirodzených procesov nášho organizmu a spôsobuje energetickú dishamóniu, čoho výsledkom sú rôzne civilizačné ochorenia, abnormálny priebeh tehotenstva, nespavosť, bolesti hlavy a oslabenie imunity.

Orgonit je spojením včelieho alebo palmového vosku (ktoré priťahujú energiu) a kryštálu zaliateho vo vnútri zmesi, ktorý prečisťuje, harmonizuje a ďalej za pomoci kovových triesok energiu odráža cez organikum. Jednoducho povedané – takto skombinovaná zmes mení negatívnu energiu na harmonicky a liečivo pôsobiaci charakter energie. Orgonit elektromagnetické polia neruší, neutralizuje len ich patogenitu a negatívne pôsobenie. Vďaka orgonitu prestávajú byť polia mobilného signálu a WiFi vĺn deštruktívne a prispievajú tak ku kvalitnejšiemu spánku, eliminujú stres a kladne pôsobí na emócie. Jeho pozitívne účinky sa prejavujú na všetkých živých organizmoch – ľuďoch, zvieratách aj rastlinách.

Foto: Kathushka

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*