HALLOWEEN CELEBRATION – pozvánka na párty

Pozývame vás na veľkú halloweensku oslavu, ktorá sa už tradične koná v katakombických priestoroch Starej Sladovne v Košiciach. Čakajú na vás 4 pódiá, masívne svetlá, sound-laser, videoprojekcie, špeciálne dekorácie, ohňová šou a bodypainting! To posledné pre vás prichystá tím Oslavuj.sk. Už teraz miešame farby na tie najlepšie hororové masky. Tešíme sa na vás!

Štyri párty stage-e budú zamerané na štyri hudobné štýly – techno, drum and bass, house a psytrance.

TECHNO stage:

BOSS (dole gate, standa/PN), Grining (wolfpromo/ZA), Facet (drom.sk/PP), Recis (decibel, last mobile casino joint records/BA), Voks (solid grooves)

DNB stage:

L PLUS (viper recordings, special place/BA), Slight (special place, prosac/BA), MC Aktiff (special place/BA), Infect-ed (Broken Base), Streetroll (Nudance), LSDee (Nudance)

HOUSE stage:

SHIFTER (Nuspirit/BA), HABERLAND (MIE), ELECTRO SOUND SYSTEM, Tomm-e (sdjs), Paul Diamond (sdjs)

PSYTRANCE stage:

Djane LOLLA (Zero Point /PHA/ CZ), Psyonicle (Zahadum sphere/NI), Hrbo (Biologic), Patra (Zero Point), Scream (Working Pro)

Príďte sa zabaviť a vytancovať na najlepšej halloweenskej akcii na východe. Predpredaj lístkov  za 4 € prebieha v chillout-ovom podniku Letom Svetom. Cena vstupného na mieste bude 5 €. Zamaskovaní hostia sa môžu tešiť na welcome drink!

Vidíme sa v sobotu 30. októbra v Košiciach od 21:00, priatelia!

Páči sa 4 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*