Fotoriport zo svadby

Každá svadba má svoj známy rituál, ktorý sa mení v závislosti od regiónu a vkusu mladomanželov. Tento článok nebude o tradíciách a zvykoch. Boli sme pozvaní na svadbu, z ktorej vám prinášame pár postrehov v obrazoch. Šťastným novomanželom Helenke a Matejovi prajeme nekonečne krásny čas!

Menovky

Chutné, tematické, nízkorozpočtové, originálne – také sú menovky z bonbónov. Stačí pevnejší papier, farebné pero, dizajnovo zaujímavý bonbón a farebný drôtik. Drôtiky boli zakrútené na viacero spôsobov. Cukrík alebo bonbón mladomanželia dopasovali k výzdobe sály.

menovka menovka 2

Vínne etikety

Nebýva to pravidlom, ale vyzerá to veľmi vkusne. Fľaše vína ozdobené jedinečnou mladomanželskou etiketou. Siluety páru si namaľovala nevesta sama.

vínne etikety

Obrúsky

Papierové obrúsky vo farbe výzdoby vytvárali srdiečka. Milo nás prekvapilo, ako jednoducho tento efekt vznikol.

obrúsky

Detaily

Pri prestieraní slávnostných tabúľ sa myslelo aj na detaily.

detaily

Netradičná torta

Svadobné torty bývajú tie najzdobenejšie. Táto malá dvojposchodová nás zaujala hlavne svojou na svadbu netradičnou farebnou kombináciou.

torta

Partnerské panoptikum

V hale pred vchodom do sály hostí čakala veľká nástenka, na ktorej viseli fotografie nevesty i ženícha. Fotografie boli rozdelené na Ja + Ty v detstve a My od ich prvého rande, cez zásnuby až po sobáš. Hádam nebolo človeka, ktorý by sa pri tabuli s úsmevom nepozastavil.

Sladké poďakovanie

Typický slovenský zvyk po polnoci, redový tanec, sa konal aj tentoraz. Každý tanečník dostal na znak vďaky koláčik sťaby šperk. Prepracované cukrové jabĺčko s venovaním.

výslužka

Prehistorická disko guľa

Posledná vychytávka už nesúvisí priamo so svadbou. Redakcia Oslavuj.sk je tak mierne zaťažená na disko gule :) . A tak sme nemohli nezdokumentovať prehistorickú disko guľu, ako sme ju nazvali, v hale pre sálou. Bola obrovská a hrdo si visela zo stropu. Už len farebné reflektory a poriadne zatočiť!

prehistoická disko guľa

Foto: Oslavuj.sk

Páči sa 9 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*