Puzzle z fotky ako darček

Fotografie sú asi tým najlepším zachytávačom príjemných spomienok, ktoré si človek zbiera počas celého života. Svoje domácnosti či kancelárie si zdobíme fotkami detí a partnerov, zábermi z dovoleniek či slávnostných príležitostí. Hrdo stoja na stoloch v rámikoch, sú „zamagnetkované“ na chladničkách či visia ako tie najkrajšie obrazy na stenách.
fotopuzzle Valentín Moderné technológie dnes dokážu fotografiu preniesť na rôzne materiály. Napríklad aj na takú hru akou je puzzle.

Fotopuzzle

Možno hľadáte výnimočný darček a možno sami radi skladáte puzzle.
Tak či onak, fotopuzzle z vlastných fotografií zožne úspech vo všetkých vekových kategóriách. Stačí vybrať obrázok, ktorý pre vás alebo oslávenca čosi znamená, určiť počet dielikov, z ktorých sa má hra skladať a personifikované puzzle bude na svete.

Tematické krabičky

Fotopuzzle je vyrobené zo špeciálneho kartónu, ktorého matný povrch neodráža svetlo. Navyše je odolné voči poškriabaniu, nevybledne ani nezvlhne. Ku každému puzzle patrí krabička podľa vlastného výberu. Stačí sa rozhodnúť pre jednu z ponúkaných predlôh. Okrem farebných alternatív sú v ponuke rôzne motívyláska, detská párty, svadba, Vianoce, Veľká noc, leto či jar. Na krabičku, ako bodku za svojím dielom, nakoniec zadáte nadpis, a tým je fotopuzzle ako celok hotové.

fotopuzzle srdce Puzzle v tvare srdca

Ak sa rozhodujete nad osobným darom, skvelým tipom v tomto prípade bude rozhodne fotopuzzle. A variant v tvare srdca dvojnásobne. Čo tým myslíme? Skrátka 600-dielne puzzle s vlastnou fotografiou poskladáte do tvaru srdiečka. Takouto originálnou formou môžete vyjadriť bez slov svoje city, vďaku a náklonnosť. Alebo aj rovno požiadať o ruku… Čo vy na to? :)

Foto: www.fotondo.sk

Páči sa 6 ľuďom.


1 komentár k článku Puzzle z fotky ako darček

  1. To foto puzzle sa mi páči, super nápad na darček.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*