Fašiangová výzdoba

Čas fašiangov a karnevalov trvá tento rok do 22. februára. Tomuto veselostnému obdobiu sa prispôsobuje aj párty výzdoba, ktorá by mala byť vyslovene pestrofarebná. Máme pre vás 3 tipy, ako veselú fašiangovú či karnevalovú dekoráciu docieliť.

1. Párty balík Oslavuj

Tento balíček párty produktov nájdete len na stránkach www.oslavuj.sk. Obsahuje všetko potrebné na akúkoľvek oslavu – karnevalovú, detskú, fašiangovú, narodeninovú, meninovú, silvestrovskú… Nájdete v ňom serpentíny, girlandy, balóny dvoch veľkostí, trúbky a narodeninové sviečky + originálny manuál
45 tipov na párty výzdobu. Najnovšie sme Párty balík Oslavuj vynovili o nový produkt – tortovú fontánu. Tá po zapálení horí chladným plameňom, z ktorého striekajú do výšky iskričky. Pôsobivé divadielko. :)

2. Skladané reťaze

Handmade veci milujeme! Takže aj do výzdoby sa púšťame vlastnoručne. Vyrobiť si papierové reťaze je celkom jednoduché a pritom efektné. Vyskúšajte skladané reťaze z krepového papiera. Alebo klasické lepené reťaze z farebných papierov, ktoré vyrábajú deti na školách. Za málo peňazí, veľa výzdoby, zábavy a dobrej nálady pri tvorení.

skladané reťaze rôznych farieb

3. Folklórne stužky

Hlavne na fašiangy sa hodia stuhy s ľudovým motívom. Kúpite ich v galantériách. Stuhami môžete dekorovať stôl, povešať ich na lustre, okná, kamkoľvek, kde by ste inokedy zavesili girlandy a serpentíny. Vyskúšajte, dodajú vašej oslave nový rozmer.

Veľa zábavy pri organizovaní všakovakých osláv, stretnutí a kratochvíľ praje redakcia Oslavuj.sk! :)

Foto: Oslavuj.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 9 ľuďom.


1 komentár k článku Fašiangová výzdoba

  1. Katarína

    Moje narodeninová oslava bola fakt hustá!!!

    :D

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*