Farebné šošovky na slávnostné príležitosti

Fialové. Po takých očiach som túžila celé detstvo. Hoci som o fialovookej Elizabeth Taylor čo-to počula, myslela som si, že moja túžba ostane navždy v rovine sna. Táto farba ma fascinuje dodnes s tým rozdielom, že fialové dúhovky už môžem mať nielen ja, ale aj vy! :)

3tones Spektrum farieb, ktoré ponúkajú kontaktné šošovky sa rozširuje od niekoľkých odtieňov modrej, cez zelenú, sivú až po hnedú. Farebné šošovky sú dostupným artiklom, ktorý mení výraz ľudských očí podľa nálady a situácie. Sú vhodné na rôzne slávnostné udalosti – svadbu, promócie, životné jubileá, veľké rodinné oslavy či výročia. Hodia sa samozrejme aj na akýkoľvek večierok, na ktorom chcete osloviť hostí už len svojím pohľadom.

Každý typ šošoviek vytvára trochu iný efekt, a tak si môžete vybrať z viacerých možností. Zároveň sú k dispozícii dioptrické aj nedioptrické verzie. Chcete si celkom zmeniť farbu svojich očí? Alebo len zvýrazniť svoj pôvodný odtieň? S nami sa na tému farebné šošovky rýchlo zorientujete.

Ak chcete prehĺbiť a zvýrazniť vlastný odtieň dúhovky, siahnite po kozmetických šošovkách Focus SoftColors. Hodia sa pre tých, ktorí majú svetlú dúhovku.

focus

Možno vás zaujal prirodzený vzhľad očí, ktoré majú hlboký a príťažlivý pohľad. Tento efekt vzniká vďaka tmavšiemu prstencu kontaktnej šošovky a nepravidelnej bezfarebnej optickej zóne. Oči so šošovkami FreshLook Dimensions pôsobia väčšie a otvorenejšie.

fresh

Farebné šošovky FreshLook Colors sú ideálne pre tých, ktorí si chcú celkom zmeniť farbu svojich očí. Tieto mesačné kontaktné šošovky docielia výrazný efekt premeny farby očnej dúhovky.

fresh look colors

Nasledujúce šošovky sú z laboratória MaxVUE, ktoré ponúka niekoľko originálnych druhov. Takisto si môžete vyberať z dioptrických i nedioptrických, teda kozmetických šošoviek ColourVUE.

Krycie hydrogélové šošovky Big Eyes výrazne prekrývajú prirodzenú farbu oka a zároveň zväčšujú dúhovku. Vďaka výrobnej technológii nedochádza ku kontaktu farbiva s dúhovkou. Dôkazom toho je ich vzdušnosť a bezpečnosť.

big eyes

Tento druh šošoviek zaručí efekt väčších očí. Spôsobujú to sýte farby a čierny kruh. Moderný rad krycích farebných šošoviek Glamour ovplyvňuje pôvodná farba očí i svetelné podmienky.

glamour

Na záver potešte seba i svoje okolie bláznivými šošovkami v rôznych motívoch. Použitím Crazy Lens výrazne zmeníte vzhľad svojho oka. Hodia sa na karneval, halloweensku párty, tematický večierok či hudobný festival . Skrátka všade tam, kde chcete zaujať a byť nevšedným.

crazy
Páči sa 9 ľuďom.


3 komentárov k článku Farebné šošovky na slávnostné príležitosti

  1. Lusi

    Medzi farebnými šošovkami, ktoré sú dioptrické a nedioptrické, by nemal byť žiaden ESTETICKÝ rozdiel. Skrátka využiť ich môžu aj ľudia s okuliarmi, aj bez nich. :)

  2. jaja.br

    Práve dnes som si vyskúšala tie crazy kvetinkové virtuálne na happyhair a veľmi sa mi páčia. Má niekto skúsenosti s nedioptrickými?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*