Erotická párty

Tento článok sa venuje téme erotiky. Ak nie ste plnoletí alebo máte problémy s krvným tlakom, radšej ďalej nečítajte.

kostým sexy školáčka, foto: http://www.sexykostym.cz/ Vieš moja, aj mamička má svoje potreby,“ odznelo v jednom sitkome, kde dcéra načapala svoju mamu s kolegom na stole. Áno, aj dospelí majú občas chuť či potrebu odtrhnúť sa z reťaze vzorných, slušných, uhladených rodičov a roztočiť to na žúre rovnako divoko ako ich potomkovia.

Ale, ako na to?

Príprava

Dôležité je načasovanie. Žúr organizujeme zásadne tak, aby o ňom nemali ostatní (nepozvaní) ani potuchy. Nie je nič horšie, ako čeliť divným otázkam, či znechuteným pohľadom zo strany našich detí či iných členov rodiny.

Hostia

Na párty pozývame ľudí rovnakého povahového razenia, našej krvnej skupiny, skrátka ľudí, ktorých poznáme, cítime sa s nimi dobre a máme istotu že aj oni majú chuť si zalaškovať.

Priestory

Ideálne sú chaty a rodinné domy, kde máme súkromie a vieme, že nás len tak niekto neprekvapí. Alternatívou sú aj byty, no tu musíme predvídať komplikácie zo strany závistlivých susedov. Len málokto by chcel otvárať dvere policajtovi oblečený ako kovbojský striptér či ako školáčka v podkolienkach a minisukni.

Občerstvenie

torta pre dospelých, foto: http://www.tortyodmamy.sk/pre-dospelych/torzo-na-18 Je mi jasné, že vykrajovačky v tvare dámskeho či pánskeho prirodzenia len tak ľahko nenájdeme, takže treba improvizovať. Vlastnoručne sa však dá nožom vyrezať z chleba všeličo. Verte mi, že hostí určite poteší obložený chlebík v tvare penisu či jednohubka nápadne pripomínajúca dámsky prsník či vagínu. Navyše, dnes už celkom bežne šikovné cukrárky vyrábajú hodnoverné torty týchto častí ľudského tela z marcipánu.

Výzdoba

Mala by zaujať a byť v duchu všadeprítomného laškovania a erotiky. Skúste po byte porozkladať rôznorodé sexuálne pomôcky, bičíky, sexy bielizeň a prípadne aj obrázky z pánskych časopisov. Dokonca existujú aromatické oleje, ktoré podporujú sexuálny apetít. Santal, ylang-ylang, ružu či ópium môžete nakvapkať do vonných lámp.
Pre hravých a kreatívnych tu mám celkom iný tip. Vymodelujte si spoločne z moduritu, sádry alebo fima rôzne ozdoby v podobe zadočku, prsníka, sexy pier…

Kostýmy

kostým sexy Santa, foto: http://www.sexykostym.cz/ Najlepšie je dopasovať oblečenie k téme našej párty. Erotika sa môže skrývať v rôznych štýloch – doba kamenná, uniformy, Oktoberfest… Ak tému nemáme, môžeme sa tešiť na skutočnú zábavu, keďže nevieme, akým kostýmom nás hostia prekvapia. (Nezabudnite na pozvánku uviesť heslo – “kostým nutný”.)
Či už si kostým vyrobíme sami, alebo požičiame z požičovne, základ je vždy rovnaký – zvýrazniť to erotické, čo v nás je.

Ak som dáma a mám veľké prsia, môžem sa obliecť za sexy drzú poštárku v uniforme alebo zvodnú diablicu. Ak máte malý zadoček, mačacia žena vždy upúta pohľady miestnych kocúrikov. Ak máte veľký zadoček, oblečte sa za včielku Maju, budete prekvapená, koľko trúdov sa na vás začne lepiť.

Ak som pán a mám veľký biceps, kostým akčného hrdinu či odhaleného údržbára zaručene nadchne všetky dámy v miestnosti. Ak máte veľké brucho, oblečte sa za Santu, veď ktorá dáma by nechcela zistiť, čím je Santa naozaj štedrý? Ak máte plešinku, oblečte sa za mnícha či kňaza, uvidíte koľko návrhov na spovedanie v tmavej miestnosti budete dostávať.

Hry

Jednoznačne erotické. Že aké to sú? Je ich veľa, poznáme oficiálne – voľne dostupné v obchodoch, ale aj ľudové – ktoré sa prenášajú z generácie na generáciu.

Začnime zľahka – Sardinky: Detská hra, ktorej cieľom je ukryť sa tak, aby nás nenašli. Pointa je v tom, že práve jediná skrýša sa postupne plní hráčmi, až sa v nej nakoniec všetci pučia ako sardinky. Viac o hre TU.

hra karta Karta: Ľudová hra, ktorej cieľom je podávať si kartu do kruhu. Nič ťažké? Kartu si ale podávame perami. Vyberieme si jednu žolíkovú alebo srdcovú kartu, postavíme sa do kruhu a jeden zo spoluhráčov si ju podtlakom prisaje na pery. Obráti sa k vedľa stojacemu spoluhráčovi, ktorý si od neho prevezme kartu rovnako perami za pomoci podtlaku. V podstate sa dá napísať, že si budeme dávať pusu cez kartu. Vtip je v načasovaní, keď má jeden kartu uvoľniť a druhý pevne prisať. Pri tejto hre zažijete kopec zábavy a veľa „neplánovaných“ bozkov s vašimi spoluhráčmi, najmä ak vám karta spadne pri odovzdávaní.

Fľaša: Starodávna hra vhodná po 24-tej, ktorou sa zabávali hádam už naši prapredkovia. Posadíme sa do kruhu, roztočíme fľašu a na koho ukáže, ten musí odpovedať na intímnu otázku alebo splniť pikantnú úlohu. Pravidlá sú také rôznorodé, že nie je možné ich všetky rozpísať. Naznačím len, že táto hra pošteklí vašu fantáziu, môžete zažiť nevinný flirt, poprípade…

Či už sa vaša párty bude niesť v duchu jemnej erotiky, alebo sa zvrhne na neviazanú swinger žúrku, hlavné je sa z chuti zabaviť, aby ste o pár rokov všetci mali v dobrom na čo spomínať. :)

PS PS:

Namiesto darčeka na rozlúčku, by mal hostiteľ pripraviť darček na privítanie. Balíčky s dostatkom pánskej ochrany. Pre každý prípad. ;)

Foto: www.sxc.hu, www.sexykostym.cz, www.tortyodmamy.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa 7 ľuďom.


Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*