E-žena sympatia

ĎAKUJEM VÁM, milí čitatelia, sympatizanti, podporovatelia a hlasujúci. Každý kto mi venoval minútku a zahlasoval za mňa a môj príbeh o časopise www.oslavuj.sk, mi pomohol získať 4. miesto v súťaži E-žena roka 2011. Konkrétne som obsadila priečku v kategórii E-žena sympatia, čomu sa veľmi teším, pretože tak určili hlasujúci čitatelia.

Projekt E-žena spája a podporuje ženy podnikateľky na internete. O súťaži som sa dozvedela niekedy v septembri. Nevedela som sa však rozhodnúť, či sa aj ja mám zapojiť do súťaže medzi ženy, ktoré dokázali podnikateľské divy. Nakopla ma moja internetová kamarátka a zároveň obchodná partnerka, Mimi Štolfová, ktorú môžete poznať vďaka jej projektom Mimi darček a Vaša čokoláda. Povedala mi len: “Lusi, v súťaži ešte nevidím tvoj príbeh.” ;)

A ja som teda príbeh o sebe a Oslavuj.sk napísala.

Lusi preberá ceny, zľava: Michal Truban a Martin Kováč, Autorka foto: Linda Bohušová, http://www.ezeny.sk/component/content/article/38-projekt-e-zena-roka-2011/477-vysledky-sutaze-ezena-roka-2011 V piatok (9. 12.) som bola na nohách od 4 ráno, aby som absolvovala cestu z Košíc na Liptov a následne spolu s Mimi do Senca, kde sa konalo vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2011. Stálo to za to. Odniesla som si krásny titul a skvelé ceny, ktoré využije najmä náš časopis. Tešíme sa z týchto výhier:

 • Reklamný priestor (PPC) od ETARGET v hodnote 100 Eur kreditu.
 • Produktový balík (webhosting) od spoločnoti Websupport: Neobmedzený webhosting v hodnote 66 € na rok zadarmo
 • Kozmetický balíček od Mary Kay

Aj vďaka týmto službám urobíme Oslavuj.sk o niečo lepším, čím sa poďakujeme naším verným i stále pribúdajúcim čitateľom. :) Všetci hlasujúci sa zároveň zúčastnili losovania o niekoľko cien. Kliknite si na fotografie a oficiálne výsledky súťaže E-žena roka 2011, možno sa medzi výhercami nájdete aj vy.

Gratulujem všetkým výherkyniam aj zúčastneným kandidátkam a držím im palce, aby ich biznis bavil a prosperoval zároveň! :)

Lusi Zacharová

PS PS: Ultra špiónske fotky paparazzovského štýlu približujú podobizne ľudí, ktorí o súťaži E-žena roka 2011 rozhodovali.

Foto: Lusi

Prečítajte si aj:

Páči sa 5 ľuďom.


3 komentárov k článku E-žena sympatia

 1. Lusi

  Ďakujem vám, dievky, za priania :) .
  Fotografiu mojej vytešenej chvíľky som práve pridala. Jej autorka je Linda Bohušová. :)

 2. Miriam

  Milá Lusi.
  Aj vďaka Tvojej podpore a celého oslavuj.sk sme zahrúzení objednávkami na darčeky a čokolády, čomu sa nesmierne tešíme. Preto som postrehla tento článok až takmer dva dni od vydania. Blahoželám k výhre aj touto cestou a prajem Tebe aj celému tímu, aby ste len rozkvitali, prípadne sa aj rozmnožovali…aby Váš časopis mal čoraz viac čitateľov, obchodných partnerov a inzerentov :) Si úžasný človek, skvelá e-žena a preto som presvedčená, že Tvoj projekt má ružovú budúcnosť. Držkám palčeky.

 3. Kathushka

  Milá Lusi,
  ešte raz (tentoraz takto verejne) úprimného srdca blahoželám. :)
  Som na Teba nesmierne hrdá a veľmi Ti to prajem. Nech sa darí Tebe, aj Oslavuj!

  PS: Medzi tými paparazzovskými fotkami mi akosi chýbala Tvoja podobizeň s ocenením v ruke ;)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná. Povinné údaje sú označené: *

*